xdg-desktop-portal-gnome main - en to bg translation catalogue (74 entries)

en: Portal
bg: Портал

en: Deny
bg: Отказ

en: Allow
bg: Позволяване

en: Select an Image
bg: Избор на изображение

en: Cancel
bg: Отказ

en: Select
bg: Избор

en: Clear
bg: Изчистване

en: Images
bg: Изображения

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
bg: Да се сподели ли личната ви информация с %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting app? %s
bg: Да се сподели ли личната ви информация с искащата това програма? %s

en: Share Details
bg: Споделяне на детайли

en: _Cancel
bg: _Отказ

en: _Share
bg: _Споделяне

en: Change Avatar
bg: Смяна на аватар

en: Name
bg: Име

en: Username
bg: Име на потребител

en: _OK
bg: _Добре

en: Failed to start Software
bg: Приложението „Програми“ не може да се стартира

en: Choose an app to open the file “%s”
bg: Избор на програма за отваряне на файла „%s“

en: Choose an app
bg: Избор на програма

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more apps in Software
bg: Липсват програми за отварянето на „%s“. Може да потърсите приложение в „Програми“

en: No suitable app installed. You can find more apps in Software.
bg: Липсва подходяща програма. Може да потърсите приложение в „Програми“.

en: Open With…
bg: Отваряне с…

en: _Open
bg: _Отваряне

en: No Apps Available
bg: Липсват програми

en: _Find More in Software
bg: _Търсене на приложение в „Програми“

en: Create Web App
bg: Създаване на уеб приложение

en: Create App
bg: Създаване на приложение

en: C_reate
bg: _Създаване

note: Translators: This string refers to a key combination
en: Press %s
bg: Натиснете „%s“

note: Translators: This string refers to 2 key combinations
en: Press %s or %s
bg: Натиснете „%s“ или „%s“

en: Undocumented shortcut
bg: Недокументирана клавишна комбинация

en: The application %s wants to capture input events
bg: Програмата %s иска да прихваща входните събития

en: An application wants to capture input events
bg: Програма иска да прихваща входните събития

en: Capture Input
bg: Прихващане на входа

en: Allow Remote _Input Capturing
bg: Позволяване на отдалечено при_хващане на входа

en: Remote Desktop
bg: Отдалечен работен плот

en: _Remember This Selection
bg: _Запомняне на избора

en: Allow Remote _Interaction
bg: Позволяване на _отдалечена работа

en: Allow _Clipboard Access
bg: Позволяване на достъп до _буфера за обмен

en: Share Screen
bg: Споделяне на екран

en: Virtual Monitor
bg: Виртуален монитор

en: %s wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
bg: %s иска да споделите екрана си. Изберете какво да споделите.

en: An app wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
bg: Програма иска да споделите екрана си. Изберете какво да споделите.

en: _Remember this selection
bg: _Запомняне на избора

en: _Window
bg: _Прозорец

en: _Display
bg: _Екран

en: Share this screenshot with %s?
bg: Споделяне на снимката на екрана с „%s“?

en: Share this screenshot with the requesting app?
bg: Да се сподели ли снимката на екрана с искащата това програма?

en: Screenshot
bg: Снимка на екрана

en: _Options…
bg: _Настройки…

en: Take _Screenshot
bg: Снимане на _екрана

en: Take Screenshot
bg: Снимане на екрана

en: Grab Whole Sc_reen
bg: Снимане на _целия екран

en: Grab Current _Window
bg: Снимане на текущия _прозорец

en: Select _Area to Grab
bg: Избор на _област за снимане

en: Grab after a _delay of
bg: _Изчакване преди снимката

en: seconds
bg: секунди

en: Effects
bg: Ефекти

en: Include _Pointer
bg: Включване и на по_казалеца

en: Include Window _Border
bg: Включване и на _рамката на прозореца

en: Requested setting not found
bg: Поисканата настройка липсва

en: Serial Number
bg: Сериен номер

en: %s wants to access the following USB devices
bg: %s иска достъп до следните USB устройства

en: An app wants to access the following USB devices
bg: Програма иска достъп до следните USB устройства

en: Unknown device
bg: Неизвестно устройство

en: Unknown vendor
bg: Неизвестен производител

en: Device Access
bg: Достъп за устройството

en: _Deny
bg: _Отказване

en: _Allow
bg: _Позволяване

en: Failed to display USB device
bg: USB устройството не може да бъде показано

en: Set Background
bg: Задаване на фон

en: _Set
bg: За_даване

en: Failed to load image file
bg: Неуспешно зареждане на файла с изображение
