xdg-desktop-portal-gnome master - en to hu translation catalogue (73 entries)

en: Portal
hu: Portál

en: Deny
hu: Elutasítás

en: Allow
hu: Engedélyezés

en: Select an Image
hu: Válasszon lemezképet

en: Cancel
hu: Mégse

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Clear
hu: Törlés

en: Images
hu: Lemezképek

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
hu: Megosztja a személyes információit ezzel: %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting app? %s
hu: Megosztja a személyes információit a kérelmező alkalmazással? %s

en: Share Details
hu: Részletek megosztása

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Share
hu: Meg_osztás

en: Change Avatar
hu: Profilkép megváltoztatása

en: Name
hu: Név

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Failed to start Software
hu: Nem sikerült elindítani a Szoftvereket

en: Choose an app to open the file “%s”
hu: Válasszon egy alkalmazást a(z) „%s” fájl megnyitásához

en: Choose an app
hu: Válasszon egy alkalmazást

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more apps in Software
hu: Nincsenek olyan alkalmazások telepítve, amelyek meg tudják nyitni a(z) „%s” fájlt. További alkalmazásokat találhat a Szoftverben.

en: No suitable app installed. You can find more apps in Software.
hu: Nincs megfelelő alkalmazás telepítve. További alkalmazásokat találhat a Szoftverben.

en: Open With…
hu: Megnyitás ezzel…

en: _Open
hu: Meg_nyitás

en: No Apps Available
hu: Nem érhetők el alkalmazások

en: _Find More in Software
hu: _Továbbiak keresése a Szoftverben

en: Create Web App
hu: Webalkalmazás létrehozása

en: Create App
hu: Alkalmazás létrehozása

en: C_reate
hu: _Létrehozás

note: Translators: This string refers to a key combination
en: Press %s
hu: Nyomja meg a(z) %s billentyűkombinációt

note: Translators: This string refers to 2 key combinations
en: Press %s or %s
hu: Nyomja meg a(z) %s vagy %s billentyűkombinációt

en: Undocumented shortcut
hu: Nem dokumentált gyorsbillentyű

en: The application %s wants to capture input events
hu: A(z) %s alkalmazás el akarja fogni a bemeneti eseményeket

en: An application wants to capture input events
hu: Egy alkalmazás el akarja fogni a bemeneti eseményeket

en: Capture Input
hu: Bemenet elfogása

en: Allow Remote _Input Capturing
hu: Távoli _bemenet elfogásának engedélyezése

en: Remote Desktop
hu: Távoli asztal

en: _Remember This Selection
hu: _Emlékezzen erre a kijelölésre

en: Allow Remote _Interaction
hu: Távoli _interakció engedélyezése

en: Allow _Clipboard Access
hu: _Vágólap-hozzáférés engedélyezése

en: Share Screen
hu: Képernyő megosztása

en: Virtual Monitor
hu: Virtuális képernyő

en: %s wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
hu: A(z) %s meg szeretné osztani a képernyőjét. Válassza ki, hogy mit szeretne megosztani.

en: An app wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
hu: Egy alkalmazás meg szeretné osztani a képernyőjét. Válassza ki, hogy mit szeretne megosztani.

en: _Remember this selection
hu: _Emlékezzen erre a kijelölésre

en: _Window
hu: _Ablak

en: _Display
hu: _Kijelző

en: Share this screenshot with %s?
hu: Megosztja ezt a képernyőképet ezzel: %s?

en: Share this screenshot with the requesting app?
hu: Megosztja ezt a képernyőképet a kérelmező alkalmazással?

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: _Options…
hu: _Beállítások…

en: Take _Screenshot
hu: _Képernyőkép készítése

en: Take Screenshot
hu: Képernyőkép készítése

en: Grab Whole Sc_reen
hu: Teljes képernyő _rögzítése

en: Grab Current _Window
hu: Jelenlegi _ablak rögzítése

en: Select _Area to Grab
hu: Rögzítendő _terület kijelölése

en: Grab after a _delay of
hu: Rögzítés ennyi késleltetés _után

en: seconds
hu: másodperc

en: Effects
hu: Hatások

en: Include _Pointer
hu: _Mutató felvétele

en: Include Window _Border
hu: Az ablak _szegélyét is tartalmazza

en: Requested setting not found
hu: A kért beállítás nem található

en: Serial Number
hu: Sorozatszám

en: %s wants to access the following USB devices
hu: A(z) %s hozzáférést szeretne a következő USB-eszközökhöz

en: An app wants to access the following USB devices
hu: Egy alkalmazás hozzáférést szeretne a következő USB-eszközökhöz

en: Unknown device
hu: Ismeretlen eszköz

en: Unknown vendor
hu: Ismeretlen gyártó

en: Device Access
hu: Eszközhozzáférés

en: _Deny
hu: _Elutasítás

en: _Allow
hu: _Engedélyezés

en: Failed to display USB device
hu: Nem sikerült megjeleníteni az USB-eszközt

en: Set Background
hu: Háttér beállítása

en: _Set
hu: _Beállítás

en: Failed to load image file
hu: A képfájl betöltése sikertelen
