xdg-desktop-portal-gnome main - en to sl_SI translation catalogue (73 entries)

en: Deny
sl_SI: Zavrni

en: Allow
sl_SI: Dovoli

en: Select an Image
sl_SI: Izbor slike

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Select
sl_SI: Izbor

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Images
sl_SI: Slike

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
sl_SI: Ali želite objaviti osebne podatke za %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting app? %s
sl_SI: Ali želite objaviti osebne podatke s programom? %s

en: Share Details
sl_SI: Objavi podrobnosti

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Share
sl_SI: _Objavi

en: Change Avatar
sl_SI: Spremeni sliko podobe

en: Name
sl_SI: Ime

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: _OK
sl_SI: _V redu

en: Failed to start Software
sl_SI: Zagon programske opreme GNOME spodletelo

en: Choose an app to open the file “%s”
sl_SI: Izberite program za odpiranje datoteke »%s«

en: Choose an app
sl_SI: Izberite program

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more apps in Software
sl_SI: Ni nameščenega programa, s katerim bi lahko odprli »%s«. Program lahko poiščete tudi v brskalniku programske opreme.

en: No suitable app installed. You can find more apps in Software.
sl_SI: Ni nameščenega ustreznega programa. Poiščete ga lahko v brskalniku programske opreme.

en: Open With…
sl_SI: Odpri s programom …

en: _Open
sl_SI: _Odpri

en: No Apps Available
sl_SI: Ni razpoložljivih programov

en: _Find More in Software
sl_SI: _Najdi več programov

en: Create Web App
sl_SI: Ustvari spletni program

en: Create App
sl_SI: Ustvari program

en: C_reate
sl_SI: _Ustvari

note: Translators: This string refers to a key combination
en: Press %s
sl_SI: Pritisnite %s

note: Translators: This string refers to 2 key combinations
en: Press %s or %s
sl_SI: Pritisnite %s ali %s

en: Undocumented shortcut
sl_SI: Nedokumentirana bližnjica

en: The application %s wants to capture input events
sl_SI: Program %s poskuša zajemati vhodne dogodke

en: An application wants to capture input events
sl_SI: Program poskuša zajemati vhodne dogodke

en: Capture Input
sl_SI: Zajemi dovod

en: Allow Remote _Input Capturing
sl_SI: Dovoli _zajemanje dovoda na daljavo

en: Remote Desktop
sl_SI: Oddaljeno namizje

en: _Remember This Selection
sl_SI: _Zapomni si izbiro

en: Allow Remote _Interaction
sl_SI: Dovoli _upravljanje na daljavo

en: Allow _Clipboard Access
sl_SI: Dovoli _dostop do odložišča

en: Share Screen
sl_SI: Souporaba zaslona

en: Virtual Monitor
sl_SI: Navidezni zaslon

en: %s wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
sl_SI: Program %s poskuša omogočiti souporabo zaslona. Izberite, kaj želite omogočiti.

en: An app wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
sl_SI: Program poskuša omogočiti souporabo zaslona. Izberite, kaj želite omogočiti.

en: _Remember this selection
sl_SI: _Zapomni si izbiro

en: _Window
sl_SI: _Okno

en: _Display
sl_SI: _Zaslon

en: Share this screenshot with %s?
sl_SI: Ali želite omogočiti pogled zaslonske slike z %s?

en: Share this screenshot with the requesting app?
sl_SI: Ali želite uporabiti zaslonsko sliko z zahtevanim programom?

en: Screenshot
sl_SI: Zaslonska slika

en: _Options…
sl_SI: _Možnosti …

en: Take _Screenshot
sl_SI: Zajemi zaslonsko _sliko

en: Take Screenshot
sl_SI: Zajemi zaslonsko sliko

en: Grab Whole Sc_reen
sl_SI: Zajemi celoten _zaslon

en: Grab Current _Window
sl_SI: Zajemi trenutno _okno

en: Select _Area to Grab
sl_SI: Izbor _območja za zajem

en: Grab after a _delay of
sl_SI: Zajemi _po zamiku

en: seconds
sl_SI: sekunde

en: Effects
sl_SI: Učinki

en: Include _Pointer
sl_SI: Vključi _kazalko

en: Include Window _Border
sl_SI: Vključi tudi _rob okna

en: Requested setting not found
sl_SI: Zahtevane nastavitve ni mogoče najti

en: Serial Number
sl_SI: Serijska številka

en: %s wants to access the following USB devices
sl_SI: %s želi dostopati do naslednjih naprav USB

en: An app wants to access the following USB devices
sl_SI: Program želi dostopati do teh naprav USB

en: Unknown device
sl_SI: Neznana naprava

en: Unknown vendor
sl_SI: Neznani izdelovalec

en: Device Access
sl_SI: Dostop do naprave

en: _Deny
sl_SI: _Zavrni

en: _Allow
sl_SI: _Dovoli

en: Failed to display USB device
sl_SI: Prikaz naprave USB ni uspel

en: Set Background
sl_SI: Nastavi ozadje

en: _Set
sl_SI: _Nastavi

en: Failed to load image file
sl_SI: Nalaganje datoteke odtisa je spodletelo
