xdg-desktop-portal-gnome main - en to fur translation catalogue (66 entries)

en: Portal
fur: Portâl

en: Deny
fur: Dineâ

en: Allow
fur: Pemet

en: Select an Image
fur: Selezione une imagjin

en: Cancel
fur: Anule

en: Select
fur: Selezione

en: Clear
fur: Nete

en: Images
fur: Imagjins

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
fur: Condividi lis tôs informazions personâls cun %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting app? %s
fur: Condividi lis tôs informazions personâls cu la aplicazion che lis domande? %s

en: Share Details
fur: Condivît detais

en: _Cancel
fur: _Anule

en: _Share
fur: _Condivît

en: Change Avatar
fur: Cambiâ avatar

en: Name
fur: Non

en: Username
fur: Non utent

en: _OK
fur: _Va ben

en: Failed to start Software
fur: Impussibil inviâ Software

en: Choose an app to open the file “%s”.
fur: Sielç une aplicazion par vierzi il file “%s”.

en: Choose an app.
fur: Sielç une aplicazion.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more apps in Software
fur: Nissune aplicazion instalade e pues vierzi “%s”. Tu puedis cjatâ plui aplicazions su Software

en: No suitable app installed. You can find more apps in Software.
fur: Nissune aplicazion adate instalade. Tu puedis cjatâ plui aplicazions su Software.

en: Open With…
fur: Vierç cun…

en: _Open
fur: _Vierç

en: No Apps Available
fur: Nissune aplicazion disponibile

en: _Find More in Software
fur: _Cjate di plui su Software

en: Create Web App
fur: Cree aplicazion web

en: Create App
fur: Cree aplicazion

en: C_reate
fur: C_ree

en: _Select
fur: _Selezione

en: _Save
fur: _Salve

en: Open files read-only
fur: Vierç i files in dome-leture

en: Open directories read-only
fur: Vierç lis cartelis in dome-leture

en: The application %s wants to capture input events
fur: La aplicazion %s e desidere caturâ i events di imission

en: An application wants to capture input events
fur: Une aplicazion e desidere caturâ i events di imission

en: Capture Input
fur: Caturâ input

en: Allow Remote _Input Capturing
fur: Permet cature dal _input di lontan

en: Remote Desktop
fur: Scritori lontan

en: _Remember This Selection
fur: _Visâsi di cheste selezion

en: Allow Remote _Interaction
fur: Permet _interazion di lontan

en: Allow _Clipboard Access
fur: Permet acès aes _notis

en: Share Screen
fur: Condivît il schermi

en: Virtual Monitor
fur: Visôr virtuâl

en: %s wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
fur: %s al desidere condividi il to schermi. Sielç ce che tu desideris condividi.

en: An app wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
fur: Une aplicazion e desidere condividi il to schermi. Sielç ce che tu desideris condividi.

en: _Remember this selection
fur: _Visâsi di cheste selezion

en: Application _Window
fur: _Barcon de aplicazion

en: _Entire Screen
fur: Schermi _intîr

en: Share this screenshot with %s?
fur: Condivît cheste schermade cun %s?

en: Share this screenshot with the requesting app?
fur: Condividi cheste schermade cu la aplicazion che le domande?

en: Screenshot
fur: Schermade

en: _Options…
fur: _Opzions…

en: Take _Screenshot
fur: Cature _schermade

en: Take Screenshot
fur: Cature la schermade

en: Grab Whole Sc_reen
fur: Cjape dut il sche_rmi

en: Grab Current _Window
fur: Cjape il _barcon corint

en: Select _Area to Grab
fur: Selezione la _aree di cjapâ

en: Grab after a _delay of
fur: Cjape _dopo un ritart di

en: seconds
fur: seconts

en: Effects
fur: Efiets

en: Include _Pointer
fur: Inclût il _pontadôr

en: Include Window _Border
fur: Inclût i ôrs dal barc_on

en: Requested setting not found
fur: No je stade cjatade la impostazion domandade

en: Set Background
fur: Stabilìs fonts

en: _Set
fur: _Stabilìs

en: Failed to load image file
fur: Nol è stât pussibil cjariâ il file de imagjin
