xdg-desktop-portal-gnome master - en to gl translation catalogue (73 entries)

en: Deny
gl: Denegar

en: Allow
gl: Permitir

en: Select an Image
gl: Seleccione unha imaxe

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Select
gl: Seleccionar

en: Clear
gl: Limpar

en: Images
gl: Imaxes

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
gl: Compartir a súa información persoal con %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting app? %s
gl: Desexa compartir a súa información persoal coa aplicación que o solicita? %s

en: Share Details
gl: Compartir detalles

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: _Share
gl: _Compartir

en: Change Avatar
gl: Cambiar avatar

en: Name
gl: Nome

en: Username
gl: Nome de usuario

en: _OK
gl: _Aceptar

en: Failed to start Software
gl: Produciuse un fallo ao iniciar o Software

en: Choose an app to open the file “%s”
gl: Escolla unha aplicación para abrir o ficheiro «%s»

en: Choose an app
gl: Escolla unha aplicación

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more apps in Software
gl: Non hai ningunha aplicación que poida abrir «%s». Pode atopar máis aplicacións en Software

en: No suitable app installed. You can find more apps in Software.
gl: Non hai ningunha aplicación axeitada instalada. Pode atopar máis aplicacións en Software.

en: Open With
gl: Abrir con

en: _Open
gl: _Abrir

en: No Apps Available
gl: Non aplicacións dispoñíbeis

en: _Find More in Software
gl: _Buscar máis en Software

en: Create Web App
gl: Crear aplicación Web

en: Create App
gl: Crear aplicación

en: C_reate
gl: C_rear

note: Translators: This string refers to a key combination
en: Press %s
gl: Prema %s

note: Translators: This string refers to 2 key combinations
en: Press %s or %s
gl: Prema %s ou %s

en: Undocumented shortcut
gl: Atallo non documentado

en: The application %s wants to capture input events
gl: A aplicación %s quere capturar os eventos de entrada

en: An application wants to capture input events
gl: Unha aplicación quere capturar os eventos de entrada

en: Capture Input
gl: Capturar entrada

en: Allow Remote _Input Capturing
gl: Permitir a captura de _entrada remota

en: Remote Desktop
gl: Escritorio remoto

en: _Remember This Selection
gl: _Lembrar esta selección

en: Allow Remote _Interaction
gl: Permitir a _interacción remota

en: Allow _Clipboard Access
gl: Permitir o acceso ao _portapapeis

en: Share Screen
gl: Compartir pantalla

en: Virtual Monitor
gl: Monitor virtual

en: %s wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
gl: %s quere compartir a súa pantalla. Escolla o que quere compartir.

en: An app wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
gl: Unha aplicación quere compartir a súa pantalla. Escolla o que quere compartir.

en: _Remember this selection
gl: _Lembrar esta selección

en: _Window
gl: _Xanela

en: _Display
gl: _Pantalla

en: Share this screenshot with %s?
gl: Compartir esta captura de pantalla con %s?

en: Share this screenshot with the requesting app?
gl: Desexa compartir esta captura de pantalla coa aplicación que o solicita?

en: Screenshot
gl: Captura de pantalla

en: _Options…
gl: _Opcións…

en: Take _Screenshot
gl: Facer unha _captura de pantalla

en: Take Screenshot
gl: Facer unha captura de pantalla

en: Grab Whole Sc_reen
gl: Capturar toda a _pantalla

en: Grab Current _Window
gl: Capturar a _xanela actual

en: Select _Area to Grab
gl: Seleccione o _área a capturar

en: Grab after a _delay of
gl: Capturar despois dun _atraso de

en: seconds
gl: segundos

en: Effects
gl: Efectos

en: Include _Pointer
gl: Incluír o _punteiro

en: Include Window _Border
gl: Incluír o _bordo da xanela

en: Requested setting not found
gl: A preferencia solicitada non se atopou

en: Serial Number
gl: Número de serie

en: %s wants to access the following USB devices
gl: %s quere acceder aos seguintes dispositivos USB

en: An app wants to access the following USB devices
gl: Unha aplicación quere acceder aos seguintes dispositivos USB

en: Unknown device
gl: Dispositivo descoñecido

en: Unknown vendor
gl: Vendedor descoñecido

en: Device Access
gl: Acceso ao dispositivo

en: _Deny
gl: _Denegar

en: _Allow
gl: _Permitir

en: Failed to display USB device
gl: Produciuse un fallo ao mostrar o dispositivo USB

en: Set Background
gl: Estabelecer fondo de pantalla

en: _Set
gl: _Estabelecer

en: Failed to load image file
gl: Produciuse un fallo ao cargar o ficheiro da imaxe
