xdg-desktop-portal-gnome master - en to sr translation catalogue (74 entries)

en: Portal
sr: Портал

en: Deny
sr: Одбиј

en: Allow
sr: Дозволи

en: Select an Image
sr: Изабери слику

en: Cancel
sr: Откажи

en: Select
sr: Изабери

en: Clear
sr: Очисти

en: Images
sr: Слике

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
sr: Да ли желите поделити ваше личне податке са %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting app? %s
sr: Да ли желите поделити ваше личне податке са овим програмом? %s

en: Share Details
sr: Подели појединости

en: _Cancel
sr: От_кажи

en: _Share
sr: _Дели

en: Change Avatar
sr: Измени аватар

en: Name
sr: Име

en: Username
sr: Корисничко име

en: _OK
sr: У _реду

en: Failed to start Software
sr: Нисам успео да покренем Програме

en: Choose an app to open the file “%s”
sr: Изаберите програм за отварање датотеке „%s“

en: Choose an app
sr: Изаберите програм

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more apps in Software
sr: Нема инсталираних програма који могу отворити „%s“. Можете наћи више програма у Програмима

en: No suitable app installed. You can find more apps in Software.
sr: Ниједан одговарајући програм није инсталиран. Можете наћи више програма у Програмима.

en: Open With…
sr: Отвори помоћу…

en: _Open
sr: От_вори

en: No Apps Available
sr: Нема доступних програма

en: _Find More in Software
sr: _Нађи више у Програмима

en: Create Web App
sr: Направи веб програм

en: Create App
sr: Направи програм

en: C_reate
sr: _Направи

note: Translators: This string refers to a key combination
en: Press %s
sr: Притисните %s

note: Translators: This string refers to 2 key combinations
en: Press %s or %s
sr: Притисните %s или %s

en: Undocumented shortcut
sr: Недокументована пречица

en: The application %s wants to capture input events
sr: Програм %s жели хватати улазне догађаје

en: An application wants to capture input events
sr: Програм жели преглед улазних догађаја

en: Capture Input
sr: Хватај улаз

en: Allow Remote _Input Capturing
sr: Дозвол_и удаљено хватање улаза

en: Remote Desktop
sr: Удаљена радна површ

en: _Remember This Selection
sr: Запамти овај избо_р

en: Allow Remote _Interaction
sr: Дозвол_и удаљено управљање

en: Allow _Clipboard Access
sr: Дозволи приступ о_стави

en: Share Screen
sr: Подели екран

en: Virtual Monitor
sr: Виртуелни екран

en: %s wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
sr: Програм „%s“ жели поделити ваш екран. Изаберите шта желите поделити.

en: An app wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
sr: Програм жели поделити ваш екран. Изаберите шта желите поделити.

en: _Remember this selection
sr: Запамти овај избо_р

en: _Window
sr: _Прозор

en: _Display
sr: _Приказ

en: Share this screenshot with %s?
sr: Да поделим овај снимак екрана са „%s“?

en: Share this screenshot with the requesting app?
sr: Поделити овај снимак екрана са програмом који то захтева?

en: Screenshot
sr: Снимак екрана

en: _Options…
sr: _Опције…

en: Take _Screenshot
sr: _Сними екран

en: Take Screenshot
sr: Направи снимак екрана

en: Grab Whole Sc_reen
sr: Сними целу _радну површ

en: Grab Current _Window
sr: Сними _тренутни прозор

en: Select _Area to Grab
sr: Из_абери област снимања

en: Grab after a _delay of
sr: Сними након _застоја од

en: seconds
sr: секунде

en: Effects
sr: Ефекти

en: Include _Pointer
sr: Укључи _показивач

en: Include Window _Border
sr: Укључи ивицу прозор_а

en: Requested setting not found
sr: Затражено подешавање није нађено

en: Serial Number
sr: Серијски број

en: %s wants to access the following USB devices
sr: %s жели да приступи следећим УСБ уређајима

en: An app wants to access the following USB devices
sr: Програм жели да приступи следећим УСБ уређајима

en: Unknown device
sr: Непознати уређај

en: Unknown vendor
sr: Непознати добављач

en: Device Access
sr: Приступ уређају

en: _Deny
sr: _Одбиј

en: _Allow
sr: _Дозволи

en: Failed to display USB device
sr: Нисам успео да прикажем УСБ уређај

en: Set Background
sr: Подеси позадину

en: _Set
sr: По_стави

en: Failed to load image file
sr: Нисам успео да учитам датотеку са сликом
