xdg-desktop-portal-gtk master - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: Deny Access
ca: Denega l'accés

en: Grant Access
ca: Permet l'accés

en: Select an Image
ca: Seleccioneu una imatge

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Select
ca: Selecciona

en: Clear
ca: Neteja

en: Images
ca: Imatges

en: Share your personal information with %s?
ca: Voleu compartir informació personal amb %s?

en: Share your personal information with the requesting application?
ca: Voleu compartir informació personal amb l'aplicació sol·licitant?

en: Share Details
ca: Comparteix detalls

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _Share
ca: _Comparteix

en: Make changes before sharing the information
ca: Fer canvis abans de compartir la informació

en: Failed to start Software
ca: Ha fallat en iniciar el programari

en: Choose an application to open the file “%s”.
ca: Trieu una aplicació per a obrir el fitxer «%s».

en: Choose an application.
ca: Trieu una aplicació.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
ca: No hi ha cap app instal·lada que pugui obrir «%s». Podeu trobar més aplicacions a Programari

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
ca: No s'ha instal·lat cap app adequada. Podeu trobar més aplicacions al Programari.

en: Open With…
ca: Obre amb…

en: _Open
ca: _Obre

en: No Apps available
ca: No hi ha cap app disponible

en: _Find More in Software
ca: _Cerca més a Programari

en: “%s” is running in the background
ca: «%s» s'està executant en segon pla

en: This might be for a legitimate reason, but the application has not provided one.
    
    Note that forcing an application to quit might cause data loss.
ca: Això pot ser una raó legítima, però l'aplicació no ha proporcionat cap.
    
    Tingueu en compte que forçar la sortida d'una aplicació pot causar la pèrdua de dades.

en: Force quit
ca: Força la sortida

en: Allow
ca: Permet

en: Background activity
ca: Activitat en segon pla

en: Find out more
ca: Troba'n més

en: Create Web Application
ca: Crea una aplicació web

en: Create Application
ca: Crea una aplicació

en: C_reate
ca: C_rea

en: _Select
ca: _Selecciona

en: _Save
ca: De_sa

en: Open files read-only
ca: Obre fitxers de només lectura

en: Pointer
ca: Punter

en: Keyboard
ca: Teclat

en: Touch screen
ca: Pantalla tàctil

en: Select devices to share with %s
ca: Seleccioneu els dispositius a compartir amb %s

en: Select devices to share with the requesting application
ca: Seleccioneu els dispositius a compartir amb l'aplicació sol·licitant

en: Remote desktop
ca: Escriptori remot

en: Screen Share
ca: Compartició de pantalla

en: Select monitor to share with %s
ca: Seleccioneu el monitor que voleu compartir amb %s

en: Select window to share with %s
ca: Seleccioneu la finestra a compartir amb %s

en: Select monitor to share with the requesting application
ca: Seleccioneu el monitor que voleu compartir amb l'aplicació sol·licitant

en: Select window to share with the requesting application
ca: Seleccioneu la finestra que voleu compartir amb l'aplicació sol·licitant

en: Single Window
ca: Una sola finestra

en: Entire Screen
ca: Tota la pantalla

en: Share this screenshot with %s?
ca: Voleu compartir aquesta captura de pantalla amb %s?

en: Share this screenshot with the requesting application?
ca: Voleu compartir aquesta captura de pantalla amb l'aplicació sol·licitant?

en: Screenshot
ca: Captura de pantalla

en: _Options…
ca: _Opcions…

en: Take _Screenshot
ca: _Fes una captura de pantalla

en: Take Screenshot
ca: Fes una captura de pantalla

en: Grab the whole sc_reen
ca: _Captura tota la pantalla

en: Grab the current _window
ca: C_aptura la finestra actual

en: Select _area to grab
ca: _Selecciona l'àrea a capturar

en: Grab after a _delay of
ca: _Captura després d'un retard de

en: seconds
ca: segons

en: Effects
ca: Efectes

en: Include _pointer
ca: _Inclou el punter

en: Include the window _border
ca: In_clou la vora de la finestra

en: Requested setting not found
ca: No s'ha trobat la configuració sol·licitada

en: Set Background
ca: Estableix el fons

en: Set
ca: Estableix

en: Failed to load image file
ca: No s'ha pogut carregar la imatge

en: Activities
ca: Activitats
