xdg-desktop-portal-gtk master - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Deny Access
fr: Refuser l'accès

en: Grant Access
fr: Accorder l'accès

en: Select an Image
fr: Choisir une image

en: Cancel
fr: Annuler

en: Select
fr: Choisir

en: Clear
fr: Effacer

en: Share your personal information with %s?
fr: Partager mes informations personelles avec %s ?

en: Share your personal information with the requesting application?
fr: Partager mes informations personelles avec l'application qui le demande ?

en: Share Details
fr: Partager les détails

en: _Cancel
fr: A_nnuler

en: _Share
fr: _Partager

en: Make changes before sharing the information
fr: Effectuer des changements avant de partager les informations

en: _Open
fr: _Ouvrir

en: _Select
fr: _Choisir

en: Share this screenshot with %s?
fr: Partager la capture d'écran avec %s ?

en: Share this screenshot with the requesting application?
fr: Partager la capture d'écran avec l'application qui le demande ?

en: Screenshot
fr: Capture d'écran
