xdg-desktop-portal-gtk master - en to hr translation catalogue (63 entries)

en: Deny Access
hr: Zabrani pristup

en: Grant Access
hr: Dozvoli pristup

en: Select an Image
hr: Odaberi sliku

en: Cancel
hr: Odustani

en: Select
hr: Odaberi

en: Clear
hr: Izbriši

en: Images
hr: Slike

en: Share your personal information with %s?
hr: Osobne podatke dijeliti s %s?

en: Share your personal information with the requesting application?
hr: Osobne podatke dijeliti s programom koji ih zahtijeva?

en: Share Details
hr: Dijeli detalje

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Share
hr: _Dijeli

en: Make changes before sharing the information
hr: Izradi promjene prije dijeljenja podataka

en: Failed to start Software
hr: Neuspjelo pokretanje Softvera

en: Choose an application to open the file “%s”.
hr: Odaberi program za otvaranje datoteke „%s”.

en: Choose an application.
hr: Odaberi program.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
hr: Nema programa za otvaranje datoteke „%s”. Nađi daljnje programe u Softveru

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
hr: Nema odgovarajućeg programa. Nađi daljnje programe u Softveru.

en: Open With…
hr: Otvori s …

en: _Open
hr: _Otvori

en: No Apps available
hr: Nema programa

en: _Find More in Software
hr: _Nađi daljnje u Softveru

en: “%s” is running in the background
hr: „%s” radi u pozadini

en: This might be for a legitimate reason, but the application has not provided one.
    
    Note that forcing an application to quit might cause data loss.
hr: Ovo može biti iz opravdanog razloga, ali program ga nije naveo.
    
    Napomena: prisilno zatvaranje programa može prouzročiti gubitak podataka.

en: Force quit
hr: Prisilno zatvori

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Background activity
hr: Radnje u pozadini

en: Find out more
hr: Saznaj više

en: _Select
hr: _Odaberi

en: _Save
hr: _Spremi

en: Open files read-only
hr: Otvori datoteke u zaštićenom stanju

en: Pointer
hr: Pokazivač

en: Keyboard
hr: Tipkovnica

en: Touch screen
hr: Ekran na dodir

en: Select devices to share with %s
hr: Odaberi uređaje za dijeljenje s %s

en: Select devices to share with the requesting application
hr: Odaberi uređaje za dijeljenje s programom koji ih zahtijeva

en: Remote desktop
hr: Udaljena radna površina

en: Screen Share
hr: Dijeljenje ekrana

en: Select monitor to share with %s
hr: Odaberi monitor za dijeljenje s %s

en: Select window to share with %s
hr: Odaberi prozor za dijeljenje s %s

en: Select monitor to share with the requesting application
hr: Odaberi monitor za dijeljenje s programom koji ga zahtijeva

en: Select window to share with the requesting application
hr: Odaberi prozor za dijeljenje s programom koji ga zahtijeva

en: Single Window
hr: Jedan prozor

en: Entire Screen
hr: Cijeli ekran

en: Share this screenshot with %s?
hr: Ovu snimku ekrana dijeliti s %s?

en: Share this screenshot with the requesting application?
hr: Ovu snimku ekrana dijeliti s programom koji je zahtijeva?

en: Screenshot
hr: Snimka ekrana

en: _Options…
hr: _Opcije …

en: Take _Screenshot
hr: _Snimi ekran

en: Take Screenshot
hr: Snimi ekran

en: Grab the whole sc_reen
hr: Snimi cijeli ek_ran

en: Grab the current _window
hr: Snimi trenutačni pro_zor

en: Select _area to grab
hr: Od_aberi područje za snimku

en: Grab after a _delay of
hr: Snimi s kašnjenjem o_d

en: seconds
hr: s

en: Effects
hr: Efekti

en: Include _pointer
hr: Snimi s _pokazivačem

en: Include the window _border
hr: Snimi s _okvirom prozora

en: Requested setting not found
hr: Zatražena postavka nije nađena

en: Set Background
hr: Postavi pozadinu

en: Set
hr: Postavi

en: Failed to load image file
hr: Neuspjelo učitavanje slike

en: Activities
hr: Radnje
