xdg-desktop-portal-gtk master - en to hu translation catalogue (64 entries)

en: Portal
hu: Portál

en: Deny Access
hu: Hozzáférés megtagadása

en: Grant Access
hu: Hozzáférés megadása

en: Select an Image
hu: Válasszon lemezképet

en: Cancel
hu: Mégse

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Clear
hu: Törlés

en: Images
hu: Lemezképek

en: Share your personal information with %s?
hu: Megosztja a személyes információit ezzel: %s?

en: Share your personal information with the requesting application?
hu: Megosztja a személyes információit a kérelmező alkalmazással?

en: Share Details
hu: Részletek megosztása

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Share
hu: Meg_osztás

en: Make changes before sharing the information
hu: Megváltoztatás az információk megosztása előtt

en: Failed to start Software
hu: Nem sikerült elindítani a Szoftvert

en: Choose an application to open the file “%s”.
hu: Válasszon egy alkalmazást a(z) „%s” fájl megnyitásához.

en: Choose an application.
hu: Válasszon egy alkalmazást.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
hu: Nincsenek olyan alkalmazások telepítve, amelyek meg tudják nyitni a(z) „%s” fájlt. További alkalmazásokat találhat a Szoftverben

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
hu: Nincs megfelelő alkalmazás telepítve. További alkalmazásokat találhat a Szoftverben.

en: Open With…
hu: Megnyitás ezzel…

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: No Apps available
hu: Nem érhetők el alkalmazások

en: _Find More in Software
hu: _Továbbiak keresése a Szoftverben

en: “%s” is running in the background
hu: A(z) „%s” a háttérben fut

en: This might be for a legitimate reason, but the application has not provided one.
    
    Note that forcing an application to quit might cause data loss.
hu: Ez jogos okból is lehet, de az alkalmazás nem adott meg egyet sem.
    
    Vegye figyelembe, hogy az alkalmazás kilépésre kényszerítése adatvesztést okozhat.

en: Force quit
hu: Erőltetett kilépés

en: Allow
hu: Engedélyezés

en: Background activity
hu: Háttérbeli tevékenység

en: Find out more
hu: Tudjon meg többet

en: _Select
hu: _Kiválasztás

en: _Save
hu: _Mentés

en: Open files read-only
hu: Fájlok megnyitása csak olvasásra

en: Pointer
hu: Mutató

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: Touch screen
hu: Érintőképernyő

en: Select devices to share with %s
hu: Válassza ki az ezzel megosztani kívánt eszközöket: %s

en: Select devices to share with the requesting application
hu: Válassza ki a kérelmező alkalmazással megosztani kívánt eszközöket

en: Remote desktop
hu: Távoli asztal

en: Screen Share
hu: Képernyőmegosztás

en: Select monitor to share with %s
hu: Válasszon képernyőt az ezzel történő megosztáshoz: %s

en: Select window to share with %s
hu: Válasszon ablakot az ezzel történő megosztáshoz: %s

en: Select monitor to share with the requesting application
hu: Válasszon képernyőt a kérő alkalmazással történő megosztáshoz

en: Select window to share with the requesting application
hu: Válasszon ablakot a kérő alkalmazással történő megosztáshoz

en: Single Window
hu: Egyetlen ablak

en: Entire Screen
hu: Teljes képernyő

en: Share this screenshot with %s?
hu: Megosztja ezt a képernyőképet ezzel: %s?

en: Share this screenshot with the requesting application?
hu: Megosztja ezt a képernyőképet a kérő alkalmazással?

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: _Options…
hu: _Beállítások…

en: Take _Screenshot
hu: _Képernyőkép készítése

en: Take Screenshot
hu: Képernyőkép készítése

en: Grab the whole sc_reen
hu: A teljes képernyő _rögzítése

en: Grab the current _window
hu: A jelenlegi _ablak rögzítése

en: Select _area to grab
hu: Rögzítendő _terület kijelölése

en: Grab after a _delay of
hu: Rögzítés ennyi késleltetés _után

en: seconds
hu: másodperc

en: Effects
hu: Hatások

en: Include _pointer
hu: _Mutató felvétele

en: Include the window _border
hu: Az ablak _szegélyét is tartalmazza

en: Requested setting not found
hu: A kért beállítás nem található

en: Set Background
hu: Háttérkép beállítása

en: Set
hu: Beállítás

en: Failed to load image file
hu: A képfájl betöltése sikertelen

en: Activities
hu: Tevékenységek
