xdg-desktop-portal-gtk master - en to lt translation catalogue (63 entries)

en: Portal
lt: Portalas

en: Deny Access
lt: Drausti prieigą

en: Grant Access
lt: Suteikti prieigą

en: Select an Image
lt: Pasirinkti paveikslą

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Images
lt: Paveikslai

en: Share your personal information with %s?
lt: Bendrinti jūsų asmeninę informaciją su %s?

en: Share your personal information with the requesting application?
lt: Bendrinti jūsų asmeninę informaciją su prašančia programa?

en: Share Details
lt: Bendrinti išsamesnę informaciją

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Share
lt: _Bendrinti

en: Make changes before sharing the information
lt: Prieš bendrinant informaciją, atlikti pakeitimus

en: Failed to start Software
lt: Nepavyko paleisti Programinės įrangos

en: Choose an application to open the file “%s”.
lt: Pasirinkite programą, skirtą atverti "%s".

en: Choose an application.
lt: Pasirinkite programą.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
lt: Nėra programų, kurios galėtų atverti "%s". Daugiau programų galite rasti Programinėje įrangoje

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
lt: Neįdiegta jokia tinkama programa. Daugiau programų galite rasti Programinėje įrangoje.

en: Open With…
lt: Atverti naudojant…

en: _Open
lt: _Atverti

en: No Apps available
lt: Nėra prieinamų programų

en: _Find More in Software
lt: _Rasti daugiau Programinėje įrangoje

en: “%s” is running in the background
lt: "%s" veikia fone

en: This might be for a legitimate reason, but the application has not provided one.
    
    Note that forcing an application to quit might cause data loss.
lt: Taip gali būti dėl pagrįstos priežasties, tačiau programa priežasties nenurodė.
    
    Turėkite omenyje, kad privertus programą užbaigti darbą, gali būti prarasti duomenys.

en: Force quit
lt: Priverstinai baigti darbą

en: Allow
lt: Leisti

en: Background activity
lt: Foninė veikla

en: Find out more
lt: Sužinoti daugiau

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: Open files read-only
lt: Atverti failus tik skaitymui

en: Pointer
lt: Rodyklė

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Touch screen
lt: Jutiklinis ekranas

en: Select devices to share with %s
lt: Pasirinkti įrenginius, kuriuos bendrinti su %s

en: Select devices to share with the requesting application
lt: Pasirinkti įrenginius, kuriuos bendrinti su prašančia programa

en: Remote desktop
lt: Nuotolinis darbalaukis

en: Screen Share
lt: Ekrano bendrinimas

en: Select monitor to share with %s
lt: Pasirinkti vaizduoklį, kurį bendrinti su %s

en: Select window to share with %s
lt: Pasirinkti langą, kurį bendrinti su %s

en: Select monitor to share with the requesting application
lt: Pasirinkti vaizduoklį, kurį bendrinti su prašančia programa

en: Select window to share with the requesting application
lt: Pasirinkti langą, kurį bendrinti su prašančia programa

en: Single Window
lt: Vienas langas

en: Entire Screen
lt: Visas ekranas

en: Share this screenshot with %s?
lt: Bendrinti šią ekrano kopiją su %s?

en: Share this screenshot with the requesting application?
lt: Bendrinti šią ekrano kopiją su prašančia programa?

en: Screenshot
lt: Ekrano kopija

en: _Options…
lt: _Parametrai…

en: Take _Screenshot
lt: Padaryti _ekrano kopiją

en: Take Screenshot
lt: Padaryti ekrano kopiją

en: Grab the whole sc_reen
lt: Fotografuoti visą ek_raną

en: Grab the current _window
lt: Fotografuoti esamą _langą

en: Select _area to grab
lt: Pasirinkti sr_itį, kurią fotografuoti

en: Grab after a _delay of
lt: _Delsti fotografuoti

en: seconds
lt: sekundes

en: Effects
lt: Efektai

en: Include _pointer
lt: Įtraukti _rodyklę

en: Include the window _border
lt: Įtraukti lango rė_melį

en: Requested setting not found
lt: Užklaustas nustatymas nerastas

en: Set Background
lt: Nustatyti foną

en: Set
lt: Nustatyti

en: Failed to load image file
lt: Nepavyko įkelti paveikslo failo

en: Activities
lt: Apžvalga
