xdg-desktop-portal-gtk master - en to oc translation catalogue (63 entries)

en: Deny Access
oc: Refusar l'accès

en: Grant Access
oc: Acordar l'accès

en: Select an Image
oc: Seleccionar un imatge

en: Cancel
oc: Anullar

en: Select
oc: Causir

en: Clear
oc: Escafar

en: Images
oc: Imatges

en: Share your personal information with %s?
oc: Partejar vòstras informacions personalas amb %s ?

en: Share your personal information with the requesting application?
oc: Partejar vòstras informacions personalas amb l’aplicacion requerenta ?

en: Share Details
oc: Partejar los detalhs

en: _Cancel
oc: A_nullar

en: _Share
oc: _Partejar

en: Make changes before sharing the information
oc: Realizar modificacions abans lo partiment d’entresenhas

en: Failed to start Software
oc: Fracàs del lançament de Logicial

en: Choose an application to open the file “%s”.
oc: Causissètz una aplicacion per dobrir lo fichièr « %s ».

en: Choose an application.
oc: Causir una aplicacion.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
oc: Cap d’aplicacion pas installada per dobrir « %s ». Podètz trobar mai d’aplicacions dins la logitèca.

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
oc: Cap d’aplicacion adeqüada pas installada. Podètz trapar mai d’aplicacions dins la logitèca.

en: Open With…
oc: Dobrir amb…

en: _Open
oc: _Dobrir

en: No Apps available
oc: Cap d’aplicacion pas disponibla

en: _Find More in Software
oc: _Ne trobar mai dins Logicial

en: “%s” is running in the background
oc: « %s » s’executa en rèireplan

en: This might be for a legitimate reason, but the application has not provided one.
    
    Note that forcing an application to quit might cause data loss.
oc: I a benlèu una rason legitima mas l'aplicacion n’a pas provesida.
    
    Notatz que forçar una aplicacion a quitar pòt menar a una pèrda de donada.

en: Force quit
oc: Forçar a quitar

en: Allow
oc: Autorizar

en: Background activity
oc: Activitat en rèireplan

en: Find out more
oc: Ne saber mai

en: _Select
oc: _Causir

en: _Save
oc: _Enregistrar

en: Open files read-only
oc: Dobrir los fichièrs en lectura sola

en: Pointer
oc: Puntador

en: Keyboard
oc: Clavièr

en: Touch screen
oc: Ecran tactil

en: Select devices to share with %s
oc: Seleccionar los aparelhs de partejar amb %s

en: Select devices to share with the requesting application
oc: Seleccionar los aparelhs de partejar amb l’aplicacion requerenta

en: Remote desktop
oc: Burèu distant

en: Screen Share
oc: Partiment d’ecran

en: Select monitor to share with %s
oc: Seleccionatz lo monitor de partejar amb %s

en: Select window to share with %s
oc: Seleccionatz la fenèstra de partejar amb %s

en: Select monitor to share with the requesting application
oc: Seleccionar lo monitor de partejar amb l’aplicacion requerenta

en: Select window to share with the requesting application
oc: Seleccionar la fenèstra de partejar amb l’aplicacion requerenta

en: Single Window
oc: Fenèstra sola

en: Entire Screen
oc: Ecran entièr

en: Share this screenshot with %s?
oc: Partejar aquesta captura d’ecran amb %s ?

en: Share this screenshot with the requesting application?
oc: Partejar aquesta captura d’ecran amb l’aplicacion demandada ?

en: Screenshot
oc: Captura d'ecran

en: _Options…
oc: _Opcions…

en: Take _Screenshot
oc: Prendre una _captura d'ecran

en: Take Screenshot
oc: Prene una captura d’ecran

en: Grab the whole sc_reen
oc: Capturar l'ensemble de l'ec_ran

en: Grab the current _window
oc: Capturar la _fenèstra actuala

en: Select _area to grab
oc: Seleccionar la _zòna de capturar

en: Grab after a _delay of
oc: Capturar _aprèp un relambi de

en: seconds
oc: milisegondas

en: Effects
oc: Efèits

en: Include _pointer
oc: Inclure lo _puntador

en: Include the window _border
oc: _Inclure la bordadura de la fenèstra

en: Requested setting not found
oc: Paramètre demandat pas trobat

en: Set Background
oc: Definir lo rèireplan

en: Set
oc: Definir

en: Failed to load image file
oc: Fracàs del cargament del fichièr imatge

en: Activities
oc: Activitats
