xdg-desktop-portal-gtk master - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Deny Access
sr: Забрани приступ

en: Grant Access
sr: Дозволи приступ

en: _Cancel
sr: От_кажи

en: _Share
sr: _Дели

en: _Open
sr: От_вори

en: _Select
sr: _Изабери

en: Share this screenshot with %s?
sr: Да поделим овај снимак екрана са „%s“?

en: Share this screenshot with the requesting application?
sr: Да поделим овај снимак екрана са програмом који то захтева?

en: Screenshot
sr: Снимак екрана
