xdg-desktop-portal-kde - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Request device access
et: Seadmele juurdepääsu nõudmine

en: Background activity
et: Taustategevus

en: %1 is running in the background.
et: %1 töötab taustal.

en: Find out more
et: Leia rohkem

en: %1 is running in the background
et: %1 töötab taustal

en: This might be for a legitimate reason, but the application has not provided one.
    
    Note that forcing an application to quit might cause data loss.
et: Selleks võib olla õigustatud põhjus, aga rakendus ei ole seda teatanud.
    
    Pane tähele, et rakenduse jõuga sulgemine võib kaasa tuua andmekao.

en: Force quit
et: Jõuga töö lõpetamine

en: Allow
et: Lubamine

en: Open
et: Ava

en: Select Folder
et: Kataloogi valimine

en: Open File
et: Faili avamine

en: Save File
et: Faili salvestamine

en: Share
et: Jaga

en: Laptop screen
    Model: %1
et: Sülearvuti ekraan
    Mudel :%1

en: Manufacturer: %1
    Model: %2
et: Tootja: %1
    Mudel: %2

en: Windows
et: Aknad

en: Current Screen
et: Aktiivne ekraan

en: Active Window
et: Aktiivne aken

en: Request screenshot
et: Ekraanipildi nõudmine

en: Area:
et: Ala:

en: Delay:
et: Viivitus:

en: Include window borders
et: Kaasa arvatud aknapiirded

en: Share Information
et: Jaga teavet

en: Failed to start screencasting
et: Ekraanivideo tegemise alustamine nurjus

en: Remote desktop
et: Kaugtöölaud
