xdg-desktop-portal-kde - en to lt translation catalogue (138 entries)

en: Request device access
lt: Prašyti prieigos prie įrenginio

[ctx: count of files to open]
en: %1 files
lt: Failų: %1

[ctx: @title:window]
en: Choose Application
lt: Pasirinkti programą

[ctx: @info]
en: Choose an application to open <filename>%1</filename>
lt: Pasirinkite programą, skirtą atverti <filename>%1</filename>

[ctx: Find some more apps that can open this content using the Discover app store]
en: Find More in Discover…
lt: Rasti daugiau programoje Discover…

[ctx: @action:button]
en: Open
lt: Atverti

[ctx: @option:check %1 is description of a file type, like 'PNG image']
en: Set as default app to open %1 files
lt: Nustatyti kaip numatytąją %1 failų atvėrimo programą

en: Show All Installed Applications
lt: Rodyti visas įdiegtas programas

[ctx: @action:button]
en: Choose Other…
lt: Pasirinkti kitą…

[ctx: @info]
en: %1<nl/><emphasis>Default app for this file type</emphasis>
lt: %1<nl/><emphasis>Numatytoji programa šiam failo tipui</emphasis>

[ctx: @info]
en: %1<nl/><emphasis>Last used app for this file type</emphasis>
lt: %1<nl/><emphasis>Paskutinė naudota programa šiam failo tipui</emphasis>

[ctx: @info]
en: Open with <command>%1</command>?
lt: Atverti naudojant <command>%1</command>?

en: No matches
lt: Nėra atitikmenų

[ctx: @info]
en: No installed applications can open <filename>%1</filename>
lt: Jokia įdiegta programa negali atverti <filename>%1</filename>

[ctx: @option:check]
en: Run in terminal
lt: Vykdyti terminale

[ctx: @option:check]
en: Do not close when command exits
lt: Neužverti, kai programa išeina

en: Background Activity
lt: Foninė veikla

[ctx: @info %1 is the name of an application]
en: %1 wants to remain running when it has no visible windows. If you forbid this, the application will quit when its last window is closed.
lt: %1 neturėdama matomų langų nori ir toliau veikti fone. Jeigu tai uždrausite, programa užbaigs savo darbą, kai užvėrsite paskutinį jos langą.

[ctx: @action:button Allow the app to keep running with no open windows]
en: Allow
lt: Leisti

[ctx: @action:button Don't allow the app to keep running without any open windows]
en: Forbid
lt: Uždrausti

[ctx: @title title of a dialog to confirm whether to allow an app to remain running with no visible windows]
en: Background App Usage
lt: Foninė programos veikla

[ctx: %1 is the name of an application]
en: Note that this will force %1 to quit when its last window is closed. This could cause data loss if the application has any unsaved changes when it happens.
lt: Turėkite omenyje, jog tai privers programą %1 baigti darbą, kai bus užvertas paskutinis jos langas. Tai gali sukelti tam tikrų duomenų praradimą tuo atveju, jei kai taip nutiks, programoje bus neįrašytų pakeitimų.

[ctx: @action:button Don't allow the app to keep running without any open windows]
en: Forbid Anyway
lt: Vis tiek uždrausti

[ctx: @title]
en: Add Web Application…
lt: Pridėti saityno programą…

[ctx: @title]
en: Add Application…
lt: Pridėti programą…

[ctx: @label name of a launcher/application]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @action edit launcher name/icon]
en: Edit Info…
lt: Taisyti informaciją…

[ctx: @action accept dialog and create launcher]
en: Accept
lt: Priimti

[ctx: @action]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Open
lt: Atverti

[ctx: @info:tooltip]
en: The shortcut is already assigned to the action <interface>%1</interface> of <application>%2</application>. Re-enter it here to override that action.
lt: Spartusis klavišas jau yra priskirtas veiksmui <interface>%1</interface>, programoje <application>%2</application>. Iš naujo įveskite jį čia, norėdami tą veiksmą nustelbti.

[ctx: @info:tooltip]
en: The shortcut is already assigned to the <interface>%1</interface> standard action.
lt: Spartusis klavišas jau yra priskirtas standartiniam veiksmui <interface>%1</interface>.

[ctx: @info:tooltip %1 is a list of actions]
en: The shortcut is assigned to multiple actions (<interface>%1</interface>)
lt: Spartusis klavišas yra priskirtas keliems veiksmams (<interface>%1</interface>)

[ctx: @title:window]
en: Global Shortcuts Requested
lt: Užklausta visuotinių sparčiųjų klavišų

[ctx: The application is unknown]
en: An application wants to register the following shortcut: | An application wants to register the following %1 shortcuts:
lt[0]: Programa nori įregistruoti šį spartųjį klavišą:
lt[1]: Programa nori įregistruoti šiuos %1 sparčiuosius klavišus:
lt[2]: Programa nori įregistruoti šiuos %1 sparčiųjų klavišų:
lt[3]: Programa nori įregistruoti šį %1 spartųjį klavišą:

[ctx: %2 is the name of the application]
en: %2 wants to register the following shortcut: | %2 wants to register the following %1 shortcuts:
lt[0]: %2 nori įregistruoti šį spartųjį klavišą:
lt[1]: %2 nori įregistruoti šiuos %1 sparčiuosius klavišus:
lt[2]: %2 nori įregistruoti šiuos %1 sparčiųjų klavišų:
lt[3]: %2 nori įregistruoti šį %1 spartųjį klavišą:

[ctx: @action:button]
en: See Other Shortcuts…
lt: Rodyti kitus sparčiuosius klavišus…

[ctx: @info:tooltip]
en: View other shortcuts registered by this application
lt: Rodyti kitus šios programos įregistruotus sparčiuosius klavišus

[ctx: @title:notification]
en: Input Capture started
lt: Pradėtas įvesties užvaldymas

[ctx: @info %1 is the name of the application]
en: Input is being managed by %1. Press <shortcut>%2</shortcut> to disable.
lt: Įvestį valdo %1. Paspauskite <shortcut>%2</shortcut> norėdami išjungti.

[ctx: @info]
en: Input is being managed by an application. Press <shortcut>%1</shortcut> to disable.
lt: Įvestį valdo programa. Paspauskite <shortcut>%1</shortcut> norėdami išjungti.

[ctx: @title:window]
en: Input Capture Requested
lt: Paprašyta įvesties užvaldymo

[ctx: The application is unknown]
en: An application requested to capture input events
lt: Programa paprašė užvaldyti įvesties įvykius

[ctx: %1 is the name of the application]
en: %1 requested to capture input events
lt: %1 paprašė užvaldyti įvesties įvykius

[ctx: @action:button]
en: Allow
lt: Leisti

en: Select Folder
lt: Pasirinkti aplanką

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Save File
lt: Įrašyti failą

en: Create New Folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Folder name
lt: Aplanko pavadinimas

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Create Folder
lt: Sukurti aplanką

en: Filter Filetype
lt: Filtruoti failo tipą

en: Show Hidden Files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Share virtual screen
lt: Bendrinti virtualų ekraną

en: Share region
lt: Bendrinti sritį

en: Share full Workspace
lt: Bendrinti visą darbo sritį

en: Laptop screen
lt: Nešiojamasis kompiuteris

[ctx: @info]
en: Share the entire workspace across all screens
lt: Bendrinti visą darbo sritį skersai visus ekranus

[ctx: @info]
en: Creates a screen inside a window, then share
lt: Sukuria ekraną lango viduje, tada bendrina

[ctx: @info]
en: Crops a specific area of your screens
lt: Apkerpa tam tikrą jūsų ekranų sritį

en: Start streaming:
lt: Pradėti transliavimą:

en: Clear selection:
lt: Išvalyti žymėjimą:

en: Cancel:
lt: Atsisakyti:

[ctx: Mouse action]
en: Release left-click
lt: Atleisti kairįjį pelės mygtuką

[ctx: Mouse action]
en: Right-click
lt: Dešinysis pelės mygtukas

[ctx: Keyboard action]
en: Escape
lt: Escape (Gr)

en: Create selection:
lt: Sukurti žymėjimą:

[ctx: Mouse action]
en: Left-click and drag
lt: Kairysis pelės mygtukas ir tempti

en: Virtual Output
lt: Virtualioji išvestis

[ctx: %1 is the application name]
en: Virtual Output (shared with %1)
lt: Virtualioji išvestis (bendrinama su %1)

[ctx: title of notification about input systems taken over]
en: Remote control session started
lt: Pradėtas nuotolinio valdymo seansas

[ctx: SNI title that indicates there's a process remotely controlling the system]
en: Remote Control
lt: Nuotolinis valdymas

[ctx: Title of the dialog that requests remote input privileges]
en: Remote Control
lt: Nuotolinis valdymas

[ctx: @info]
en: An application is asking for special privileges:
lt: Programa prašo ypatingų teisių:

[ctx: @info]
en: %1 is asking for special privileges:
lt: %1 prašo ypatingų teisių:

[ctx: @info As in, 'an application requested access to see what’s on the screen'. '-' is Markdown, do not translate]
en: 
     - See what’s on the screen
lt: 
     - Matyti, kas yra ekrane

[ctx: @info As in, 'an application requested access to control input devices'. '-' is Markdown, do not translate]
en: 
     - Control input devices
lt: 
     - Valdyti įvedimo įrenginius

[ctx: @info]
en: An application is exercising special permissions:
lt: Programa naudojasi ypatingomis teisėmis:

[ctx: @info]
en: %1 is exercising special privileges:
lt: %1 naudojasi ypatingomis teisėmis:

[ctx: @info As in, 'an application is exercising privileges to access to see what’s on the screen'. '-' is Markdown, do not translate]
en: 
     - See what’s on the screen
lt: 
     - Matyti, kas yra ekrane

[ctx: @info As in, 'an application is exercising privileges to control input devices'. '-' is Markdown, do not translate]
en: 
     - Control input devices
lt: 
     - Valdyti įvedimo įrenginius

en: Allow restoring on future sessions
lt: Leisti būsimuosiuose seansuose atkurti

[ctx: @action:button Approve the application gaining extra privileges]
en: Approve
lt: Patvirtinti

[ctx: @action:button Deny the application gaining extra privileges]
en: Deny
lt: Drausti

[ctx: Do not disturb mode is enabled because...]
en: Screen sharing in progress
lt: Vyksta ekrano bendrinimas

[ctx: @action:inmenu stops screen/window sharing]
en: End
lt: Užbaigti

[ctx: %1 number of screens, %2 the app that receives them]
en: Sharing contents to %2 | %1 video streams to %2
lt[0]: Bendrinamas turinys į %2
lt[1]: %1 vaizdo srautai į %2
lt[2]: %1 vaizdo srautų į %2
lt[3]: %1 vaizdo srautas į %2

[ctx: SNI title that indicates there's a process seeing our windows or screens]
en: Screen casting
lt: Ekrano įrašinėjimas

[ctx: @title:window %1 is an application name (e.g. Falkon)]
en: Share screen with %1
lt: Bendrinti ekraną su %1

en: Share this screen with the requesting application?
lt: Bendrinti šį ekraną su užklausą pateikusia programa?

en: Share this screen with %1?
lt: Bendrinti šį ekraną su %1?

en: Choose screens to share with the requesting application:
lt: Pasirinkite, kuriuos ekranus bendrinti su užklausą pateikusia programa:

en: Choose screens to share with %1:
lt: Pasirinkite, kuriuos ekranus bendrinti su %1:

en: Choose which screen to share with the requesting application:
lt: Pasirinkite, kurį ekraną bendrinti su užklausą pateikusia programa:

en: Choose which screen to share with %1:
lt: Pasirinkite, kurį ekraną bendrinti su %1:

en: Share this window with the requesting application?
lt: Bendrinti šį langą su užklausą pateikusia programa?

en: Share this window with %1?
lt: Bendrinti šį langą su %1?

en: Choose windows to share with the requesting application:
lt: Pasirinkite, kuriuos langus bendrinti su užklausą pateikusia programa:

en: Choose windows to share with %1:
lt: Pasirinkite, kuriuos langus bendrinti su %1:

en: Choose which window to share with the requesting application:
lt: Pasirinkite, kurį langą bendrinti su užklausą pateikusia programa:

en: Choose which window to share with %1:
lt: Pasirinkite, kurį langą bendrinti su %1:

en: Create a new virtual display to share with the requesting application:
lt: Sukurti naują virtualų ekraną, kuris bus bendrinamas su užklausą pateikusia programa:

en: Create a new virtual display to share with %1:
lt: Sukurti naują virtualų ekraną, kuris bus bendrinamas su %1:

en: Choose what to share with the requesting application:
lt: Pasirinkite, ką bendrinti su užklausą pateikusia programa:

en: Choose what to share with %1:
lt: Pasirinkite, ką bendrinti su %1:

[ctx: @label separator line label between screen selection and window selection]
en: Windows
lt: Langai

en: Share
lt: Bendrinti

en: Full Screen
lt: Visas ekranas

en: Current Screen
lt: Dabartinis ekranas

en: Active Window
lt: Aktyvus langas

en: Request Screenshot
lt: Prašyti ekrano kopijos

en: Capture Mode
lt: Fotografavimo veiksena

en: Area:
lt: Sritis:

en: Delay:
lt: Delsa:

en: %1 second | %1 seconds
lt[0]: %1 sekundė
lt[1]: %1 sekundės
lt[2]: %1 sekundžių
lt[3]: %1 sekundė

en: Content Options
lt: Turinio parinktys

en: Include cursor pointer
lt: Įtraukti pelės rodyklę

en: Include window borders
lt: Įtraukti lango rėmelius

en: Save
lt: Įrašyti

en: Take
lt: Padaryti

[ctx: @title:window]
en: Access to USB Devices Requested
lt: Paprašyta prieigos prie USB įrenginių

[ctx: The application is unknown]
en: An application wants to access the following device: | An application wants to access the following devices:
lt[0]: Programa nori gauti prieigą prie šio įrenginio:
lt[1]: Programa nori gauti prieigą prie šių įrenginių:
lt[2]: Programa nori gauti prieigą prie šių įrenginių:
lt[3]: Programa nori gauti prieigą prie šių įrenginių:

[ctx: %2 is the name of the application]
en: %2 wants to access the following device: | %2 wants to access the following devices:
lt[0]: %2 nori gauti prieigą prie šio įrenginio:
lt[1]: %2 nori gauti prieigą prie šių įrenginių:
lt[2]: %2 nori gauti prieigą prie šių įrenginių:
lt[3]: %2 nori gauti prieigą prie šių įrenginių:

[ctx: @title]
en: Share user info with %1
lt: Bendrinti informaciją apie naudotoją su %1

[ctx: @info:usagetip]
en: Allows your username, full name, and profile picture to be used by the application.
lt: Leidžia programai naudoti jūsų vardą, pavardę, naudotojo vardą ir profilio paveikslą.

[ctx: @action:button]
en: Share user info
lt: Bendrinti informaciją apie naudotoją

[ctx: @action:button]
en: Share
lt: Bendrinti

[ctx: @title:window]
en: Set Wallpaper
lt: Nustatyti darbalaukio foną

[ctx: the app is unknown]
en: Allow an application to set the desktop background?
lt: Leisti programai nustatyti darbalaukio foną?

[ctx: the app is unknown]
en: Allow an application to set the lock screen background?
lt: Leisti programai nustatyti ekrano užrakto foną?

[ctx: the app is unknown]
en: Allow an application to set desktop and lock screen backgrounds?
lt: Leisti programai nustatyti darbalaukio ir ekrano užrakto fonus?

[ctx: %1 is the application name]
en: Allow %1 to set the desktop background?
lt: Leisti %1 nustatyti darbalaukio foną?

[ctx: %1 is the application name]
en: Allow %1 to set the lock screen background?
lt: Leisti %1 nustatyti ekrano užrakto foną?

[ctx: %1 is the application name]
en: Allow %1 to set desktop and lock screen backgrounds?
lt: Leisti %1 nustatyti darbalaukio ir ekrano užrakto fonus?

en: Failed to start screencasting
lt: Nepavyko pradėti ekrano įrašo

en: Remote desktop
lt: Nuotolinis darbalaukis
