xdg-desktop-portal-kde - en to lv translation catalogue (111 entries)

en: Request device access
lv: Pieprasīt piekļuvi ierīcei

[ctx: count of files to open]
en: %1 files
lv: %1 datnes

[ctx: @title:window]
en: Choose Application
lv: Izvēlēties programmu

[ctx: @info]
en: Choose an application to open <filename>%1</filename>
lv: Izvēlēties programmu, lai atvērtu <filename>%1</filename>

[ctx: @action:button]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: @option:check %1 is description of a file type, like 'PNG image']
en: Set as default app to open %1 files
lv: Norādiet noklusējuma programmu „%1“ datnēm

en: Show All Installed Applications
lv: Rādīt visas instalētās programmas

[ctx: @action:button]
en: Choose Other…
lv: Izvēlēties citu...

[ctx: @info]
en: %1<nl/><emphasis>Default app for this file type</emphasis>
lv: %1<nl/><emphasis>Noklusējuma programma šim datņu tipam</emphasis>

[ctx: @info]
en: %1<nl/><emphasis>Last used app for this file type</emphasis>
lv: %1<nl/><emphasis>Pēdējā izmantotā programma šim datņu tipam</emphasis>

[ctx: @info]
en: Open with <command>%1</command>?
lv: Vai atvērt ar „<command>%1</command>“?

en: No matches
lv: Nav atbilstību

[ctx: @info]
en: No installed applications can open <filename>%1</filename>
lv: Neviena no instalētajām programmām nevar atvērt <filename>%1</filename>

[ctx: @option:check]
en: Run in terminal
lv: Palaist terminālī

[ctx: @option:check]
en: Do not close when command exits
lv: Neaizvērt, izbeidzot komandu

en: Background Activity
lv: Fona aktivitāte

[ctx: @info %1 is the name of an application]
en: %1 wants to remain running when it has no visible windows. If you forbid this, the application will quit when its last window is closed.
lv: „%1“ vēlas turpināt darboties bez redzamiem logiem. Ja to aizliegsiet, programma izslēgsies pēc pēdējā loga aizvēršanas.

[ctx: @action:button Allow the app to keep running with no open windows]
en: Allow
lv: Atļaut

[ctx: @action:button Don't allow the app to keep running without any open windows]
en: Forbid
lv: Aizliegt

[ctx: @title title of a dialog to confirm whether to allow an app to remain running with no visible windows]
en: Background App Usage
lv: Fona programmas lietojums

[ctx: %1 is the name of an application]
en: Note that this will force %1 to quit when its last window is closed. This could cause data loss if the application has any unsaved changes when it happens.
lv: Ievērojiet, ka šī darbība liks „%1“ iziet pēc pēdējā loga aizvēršanas. Tas var izraisīt datu zaudēšanu, ja aizvēršanās brīdī programmā ir kādas nesaglabāts izmaiņas.

[ctx: @action:button Don't allow the app to keep running without any open windows]
en: Forbid Anyway
lv: Aizliegt visu

[ctx: @title]
en: Add Web Application…
lv: Pievienot tīmekļa programmu...

[ctx: @title]
en: Add Application…
lv: Pievienot programmu...

[ctx: @label name of a launcher/application]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @action edit launcher name/icon]
en: Edit Info…
lv: Rediģēt informāciju...

[ctx: @action accept dialog and create launcher]
en: Accept
lv: Pieņemt

[ctx: @action]
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Open
lv: Atvērt

[ctx: @info:tooltip]
en: The shortcut is already assigned to the action <interface>%1</interface> of <application>%2</application>. Re-enter it here to override that action.
lv: Šī saīsne jau ir piešķirta programmas „<application>%2</application>“ darbībai „<interface>%1</interface>“. Ievadiet to te vēlreiz, ja vēlaties šo darbību pārrakstīt.

[ctx: @info:tooltip]
en: The shortcut is already assigned to the <interface>%1</interface> standard action.
lv: Šī saīsne jau ir piešķirta standarta darbībai „<interface>%1</interface>“.

[ctx: @info:tooltip %1 is a list of actions]
en: The shortcut is assigned to multiple actions (<interface>%1</interface>)
lv: Šī saīsne ir piešķirta vairākām darbībām („<interface>%1</interface>“)

[ctx: @title:window]
en: Global Shortcuts Requested
lv: Pieprasītas globālās saīsnes

[ctx: The application is unknown]
en: An application wants to register the following shortcut: | An application wants to register the following %1 shortcuts:
lv[0]: Programma vēlas reģistrēt %1 saīsni:
lv[1]: Programma vēlas reģistrēt %1 saīsnes:
lv[2]: Programma vēlas reģistrēt %1 saīšņu:

[ctx: %2 is the name of the application]
en: %2 wants to register the following shortcut: | %2 wants to register the following %1 shortcuts:
lv[0]: „%2“ vēlas reģistrēt šo %1 saīsni:
lv[1]: „%2“ vēlas reģistrēt šādas %1 saīsnes:
lv[2]: „%2“ vēlas reģistrēt šādas %1 saīsnes:

[ctx: @action:button]
en: See Other Shortcuts…
lv: Skatīt pārējās saīsnes…

[ctx: @info:tooltip]
en: View other shortcuts registered by this application
lv: Skatīt pārējās šīs programmas reģistrētās saīsnes

[ctx: @title:notification]
en: Input Capture started
lv: Sākta ievades tveršana

[ctx: @info %1 is the name of the application]
en: Input is being managed by %1. Press <shortcut>%2</shortcut> to disable.
lv: Ievadi pārvalda „%1“. Lai izslēgtu, spiediet <shortcut>%2</shortcut>.

[ctx: @info]
en: Input is being managed by an application. Press <shortcut>%1</shortcut> to disable.
lv: Ievadi pārvalda programma. Lai izslēgtu, spiediet <shortcut>%1</shortcut>.

[ctx: @title:window]
en: Input Capture Requested
lv: Nepieciešama ievades tveršana

[ctx: The application is unknown]
en: An application requested to capture input events
lv: Programma pieprasa tvert ievades notikumus

[ctx: %1 is the name of the application]
en: %1 requested to capture input events
lv: „%1“ pieprasīja tvert ievades notikumus

[ctx: @action:button]
en: Allow
lv: Atļaut

en: Select Folder
lv: Atlasīt mapi

en: Open File
lv: Atvērt datni

en: Save File
lv: Saglabāt datni

en: Create New Folder
lv: Izveidot jaunu mapi

en: Folder name
lv: Mapes nosaukums

en: File name
lv: Datnes nosaukums

en: Create Folder
lv: Izveidot mapi

en: Filter Filetype
lv: Filtrēta datnes tipu

en: Show Hidden Files
lv: Rādīt slēptās datnes

en: Select
lv: Atlasīt

en: Laptop screen
lv: Portatīvā datora ekrāns

en: Start streaming:
lv: Sākt straumēšanu:

en: Clear selection:
lv: Notīrīt atlasi:

en: Cancel:
lv: Atcelt:

[ctx: Mouse action]
en: Release left-click
lv: Atlaist kreiso klikšķi

[ctx: Mouse action]
en: Right-click
lv: Labais klikšķis

[ctx: Keyboard action]
en: Escape
lv: „Escape“ taustiņš

en: Create selection:
lv: Izveidot atlasi:

[ctx: Mouse action]
en: Left-click and drag
lv: Kreisais klikšķis un vilkšana

en: Virtual Output
lv: Virtuālā izvade

[ctx: %1 is the application name]
en: Virtual Output (shared with %1)
lv: Virtuālā izvade (dalīta ar „%1“)

[ctx: title of notification about input systems taken over]
en: Remote control session started
lv: Sākusies attālās kontroles sesija

en: Allow restoring on future sessions
lv: Atļaut atjaunot nākotnes sesijās

[ctx: Do not disturb mode is enabled because...]
en: Screen sharing in progress
lv: Ekrāna kopīgošanas progress

[ctx: @action:inmenu stops screen/window sharing]
en: End
lv: Beigt

[ctx: %1 number of screens, %2 the app that receives them]
en: Sharing contents to %2 | %1 video streams to %2
lv[0]: %1 video straume uz „%2“
lv[1]: %1 video straumes uz „%2“
lv[2]: %1 video straumju uz „%2“

[ctx: SNI title that indicates there's a process seeing our windows or screens]
en: Screen casting
lv: Ekrāna ierakstīšana

en: Share this screen with the requesting application?
lv: Vai ar pieprasījušo programmu kopīgot šo ekrānu?

en: Share this screen with %1?
lv: Vai ar „%1“ kopīgot ekrānu?

en: Choose screens to share with the requesting application:
lv: Izvēlēties ekrānus, kurus kopīgot ar pieprasījušo programmu:

en: Choose screens to share with %1:
lv: Izvēlieties ar „%1“ kopīgojamos ekrānus:

en: Choose which screen to share with the requesting application:
lv: Izvēlieties, kuru ekrānu kopīgot ar pieprasījušo programmu:

en: Choose which screen to share with %1:
lv: Izvēlieties, kuru ekrānu kopīgot ar „%1“:

en: Share this window with the requesting application?
lv: Vai kopīgot šo logu ar pieprasījušo programmu?

en: Share this window with %1?
lv: Vai kopīgot šo logu ar „%1“?

en: Choose windows to share with the requesting application:
lv: Izvēlieties logus, ko kopīgot ar pieprasījušo programmu:

en: Choose windows to share with %1:
lv: Izvēlieties logus, ko kopīgot ar „%1“:

en: Choose which window to share with the requesting application:
lv: Izvēlieties, kuru logu kopīgot ar pieprasījušo programmu:

en: Choose which window to share with %1:
lv: Izvēlieties, kuru logu kopīgot ar „%1“:

en: Create a new virtual display to share with the requesting application:
lv: Izveidot jaunu virtuālo displeju, ko kopīgot ar pieprasījušo programmu:

en: Create a new virtual display to share with %1:
lv: Izveidot jaunu virtuālo displeju, ko kopīgot ar „%1“:

en: Choose what to share with the requesting application:
lv: Izvēlieties, ko kopīgot ar pieprasījušo programmu:

en: Choose what to share with %1:
lv: Izvēlieties, ko kopīgot ar „%1“:

en: Share
lv: Kopīgot

en: Full Screen
lv: Pilnekrāns

en: Current Screen
lv: Pašreizējais ekrāns

en: Active Window
lv: Aktīvais logs

en: Request Screenshot
lv: Pieprasīt ekrānattēlu

en: Capture Mode
lv: Uzņemšanas režīms

en: Area:
lv: Laukums:

en: Delay:
lv: Aizture:

en: %1 second | %1 seconds
lv[0]: %1 sekunde
lv[1]: %1 sekundes
lv[2]: %1 sekunžu

en: Content Options
lv: Satura opcijas

en: Include cursor pointer
lv: Iekļaut peles rādītāju

en: Include window borders
lv: Iekļaut logu apmales

en: Save
lv: Saglabāt

en: Take
lv: Uzņemt

[ctx: @action:button]
en: Share
lv: Kopīgot

[ctx: @title:window]
en: Set Wallpaper
lv: Uzlikt tapeti

[ctx: the app is unknown]
en: Allow an application to set the desktop background?
lv: Vai atļaut programmai mainīt darbvirsmas tapeti?

[ctx: the app is unknown]
en: Allow an application to set the lock screen background?
lv: Vai atļaut programmai mainīt slēgšanas ekrāna tapeti?

[ctx: the app is unknown]
en: Allow an application to set desktop and lock screen backgrounds?
lv: Vai atļaut programmai mainīt darbvirsmas un slēgšanas ekrāna tapetes?

[ctx: %1 is the application name]
en: Allow %1 to set the desktop background?
lv: Vai atļaut „%1“ mainīt darbvirsmas tapeti?

[ctx: %1 is the application name]
en: Allow %1 to set the lock screen background?
lv: Vai atļaut „%1“ mainīt slēgšanas ekrāna tapeti?

[ctx: %1 is the application name]
en: Allow %1 to set desktop and lock screen backgrounds?
lv: Vai atļaut „%1“ mainīt darbvirsmas un slēgšanas ekrāna tapetes?

en: Failed to start screencasting
lv: Neizdevās sākt ekrāna ierakstīšanu

en: Remote desktop
lv: Attālinātā darbvirsma
