xdg-desktop-portal-gnome main - en to ab translation catalogue (61 entries)

en: Portal
ab: Апортал

en: Select an Image
ab: Асахьа алхра

en: Cancel
ab: Аԥыхры

en: Select
ab: Алхра

en: Clear
ab: Арыцқьара

en: Images
ab: Асахьа

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
ab: Шәхатәы информациа %1$s? %2$s рызнагара

en: Share your personal information with the requesting application? %s
ab: Иҟалома шәхатәы информациа адҵаалара ҟазҵо аԥшьы азнагара?%s

en: Share Details
ab: Инарҭбааны азнагара

en: _Cancel
ab: _Аԥыхра

en: _Share
ab: _Азнагара

en: Name
ab: Ахьӡ

en: Username
ab: Ахархәаҩ ихьӡ

en: Failed to start Software
ab: Апрограмматә еиқәыршәара аус шәзамыруӡит

en: Choose an application to open the file “%s”.
ab: “%s” аартразы шәхы иашәырхәа аԥшьы

en: Choose an application.
ab: Иалышәх аԥшьы

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
ab: Иԥшааӡам аԥшьы “%s” аартразы.Шәара ишәылшоит ишәыԥшаар иҵегь аԥшьқәа аԥшьқәа реизак аҟны.

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
ab: Иманшәалоу аԥшьы шьақәыргылаӡам.Шәара ишәылшоит иҵегь апрограммақәа шәыԥшаарц аԥшьқәа реизак аҟны.

en: Open With…
ab: Аартразы шәхы иашәырхәа...

en: _Open
ab: _Аартра

en: No Apps available
ab: Иманшәалоу аԥшьқәа ыҟаӡам

en: _Find More in Software
ab: _Аԥшьқәа реизак аҟны аԥшаара

en: “%s” is running in the background
ab: “%s” ақәыԥшылараҟны аус ауеит

en: This might be for a legitimate reason, but the application has not provided one.
    
    Note that forcing an application to quit might cause data loss.
ab: Уи ҟалар алшон анажьратә мзызқәа рыбзоурала ,аха аԥшьы иаҳнамҭеитone.
    
    Шәазхьаԥш, аԥшьы мчыла ахырқәшара иахҟьаны адыррақәа ыӡыр шрылшо.

en: Force quit
ab: Мчыла аҭыҵра

en: Allow
ab: Азин аҭара

en: Background activity
ab: Ақәыԥшыларатә активра

en: Find out more
ab: Еиҳаны аилкаара

en: _Select
ab: _Алхра

en: _Save
ab: _Аиқәырхара

en: Open files read-only
ab: Аԥхьара мацаразы афаил аартра

en: Remote desktop
ab: Ихароу аусуратә ишәа

en: Allow remote interaction
ab: Ихароу аусеицурзы азин аҭара

en: Screen Share
ab: Аекран ахь анеирҭа

en: Virtual monitor
ab: Ихыҭҳәаау амонитор

en: Select monitor to share with %s
ab: Иалышәх амонитор %s изнагаразы

en: Select window to share with %s
ab: Иалышәх аԥенџьыр %s изнагаразы

en: Select monitor to share with the requesting application
ab: Иалышәх амонитор, адҵаалара ҟазҵо аԥшьы азнагаразы

en: Select window to share with the requesting application
ab: Иалышәх аԥенџьыр, адҵаалара ҟазҵо аԥшьы азнагаразы

en: Single Window
ab: Зхала иҟоу аԥенџьыр

en: Remember this selection
ab: Ари алхра агәынкылара

en: Entire Screen
ab: Аекран зегьы

en: Share this screenshot with %s?
ab: Аекран ақәҭыхымҭа %s изнагара

en: Share this screenshot with the requesting application?
ab: Аекран ақәҭыхымҭа адҵаалара ҟазҵо аԥшьы азнагара

en: Screenshot
ab: Аскриншот

en: _Options…
ab: _Алшарақәа

en: Take _Screenshot
ab: _Аскриншот аҟаҵара

en: Take Screenshot
ab: Аскриншот аҟаҵара

en: Grab the whole sc_reen
ab: Аскрин шәамцклас

en: Grab the current _window
ab: Иҭашәк шәызҭоу аԥенџьыр

en: Select _area to grab
ab: Иалышәх иҭашәкырц ишәҭаху аганқәа

en: Grab after a _delay of
ab: Аанкылара ашьҭахь аҭакра

en: seconds
ab: асекундқәа

en: Effects
ab: Аеффектқәа

en: Include _pointer
ab: _Арбага аҿакра

en: Include the window _border
ab: Аԥенџьыр _аҳәаа аҿакра

en: Requested setting not found
ab: Адҵаалара ззыҟаҵоу архиара ԥшааӡам

en: Set Background
ab: Аусуратә ишәаҟны қәыԥшылараҵас ашьақәыргылара

en: Set
ab: Ашьақәыргылара

en: Failed to load image file
ab: Асахьа аҭагалара залымшахеит

en: Activities
ab: Ахҳәаа
