xdg-desktop-portal-gnome master - en to sk translation catalogue (54 entries)

en: Portal
sk: Portál

en: Failed to start Software
sk: Zlyhalo spustenie aplikácie Softvér

en: Choose an application to open the file “%s”.
sk: Zvoľte aplikáciu, ktorou otvoriť súbor „%s“.

en: Choose an application.
sk: Zvoľte aplikáciu.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
sk: Nie sú nainštalované žiadne aplikácie, ktoré dokážu otvoriť „%s“. Viac aplikácií môžete nájsť v aplikácii Softvér.

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
sk: Nie je nainštalovaná žiadna vhodná aplikácia. Viac aplikácií môžete nájsť v aplikácii Softvér.

en: Open With…
sk: Otvoriť pomocou…

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: No Apps available
sk: Žiadne dostupné aplikácie

en: _Find More in Software
sk: _Nájsť viac v aplikácii Softvér

en: “%s” is running in the background
sk: Aplikácia „%s“ je spustená na pozadí

en: This might be for a legitimate reason, but the application has not provided one.
    
    Note that forcing an application to quit might cause data loss.
sk: To môže byť kvôli určitému dôvodu, ale aplikácia ho neudala.
    
    Vedzte, že núteným ukončením aplikácie môžete zapríčiniť stratu údajov.

en: Force quit
sk: Vynútiť ukončenie

en: Allow
sk: Povoliť

en: Background activity
sk: Aktivita na pozadí

en: Find out more
sk: Zistiť viac

en: _Select
sk: Vy_brať

en: _Save
sk: _Uložiť

en: Open files read-only
sk: Otvoriť súbory iba na čítanie

en: Pointer
sk: Ukazovateľ

en: Keyboard
sk: Klávesnica

en: Touch screen
sk: Dotyková obrazovka

en: Select devices to share with %s
sk: Vyberte zariadenia, ktoré sprístupniť aplikácii %s

en: Select devices to share with the requesting application
sk: Vyberte zariadenia, ktoré sprístupniť požadovanej aplikácii

en: Remote desktop
sk: Vzdialená plocha

en: _Share
sk: _Sprístupniť

en: Screen Share
sk: Sprístupnenie obrazovky

en: Select monitor to share with %s
sk: Vyberte monitor, ktorý sprístupniť aplikácii %s

en: Select window to share with %s
sk: Vyberte okno, ktoré sprístupniť aplikácii %s

en: Select monitor to share with the requesting application
sk: Vyberte monitor, ktorý sprístupniť požadovanej aplikácii

en: Select window to share with the requesting application
sk: Vyberte okno, ktoré sprístupniť požadovanej aplikácii

en: Single Window
sk: Jedno okno

en: Entire Screen
sk: Celá obrazovka

en: Share this screenshot with %s?
sk: Sprístupniť túto snímku obrazovky aplikácii %s?

en: Share this screenshot with the requesting application?
sk: Sprístupniť túto snímku obrazovky požadovanej aplikácii?

en: Screenshot
sk: Snímka obrazovky

en: _Options…
sk: _Voľby…

en: Take _Screenshot
sk: Zachytiť _snímku obrazovky

en: Take Screenshot
sk: Zachytenie snímky obrazovky

en: Grab the whole sc_reen
sk: Zachytiť celú ob_razovku

en: Grab the current _window
sk: Zachytiť aktuálne o_kno

en: Select _area to grab
sk: Označiť obl_asť na zachytenie

en: Grab after a _delay of
sk: Zachytiť s _oneskorením

en: seconds
sk: sekundy

en: Effects
sk: Efekty

en: Include _pointer
sk: Zahrnúť k_urzor

en: Include the window _border
sk: Zahrnúť ok_raj okna

en: Requested setting not found
sk: Požadované nastavenie sa nenašlo

en: Set Background
sk: Nastavenie pozadia

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Set
sk: Nastaviť

en: Failed to load image file
sk: Zlyhalo načítanie súboru s obrázkom

en: Activities
sk: Aktivity
