xdg-desktop-portal-gnome master - en to sr translation catalogue (61 entries)

en: Portal
sr: Портал

en: Select an Image
sr: Изабери слику

en: Cancel
sr: Откажи

en: Select
sr: Изабери

en: Clear
sr: Очисти

en: Images
sr: Слике

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
sr: Да ли желите поделити ваше личне податке са %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting application? %s
sr: Да ли желите поделити ваше личне податке са овим програмом? %s

en: Share Details
sr: Подели појединости

en: _Cancel
sr: От_кажи

en: _Share
sr: _Дели

en: Name
sr: Име

en: Username
sr: Корисничко име

en: Failed to start Software
sr: Нисам успео да покренем Програме

en: Choose an application to open the file “%s”.
sr: Изаберите програм за отварање датотеке „%s“.

en: Choose an application.
sr: Изаберите програм.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
sr: Нема инсталираних програма који могу отворити „%s“. Можете наћи више програма у Програмима

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
sr: Ниједан одговарајући програм није инсталиран. Можете наћи више програма у Програмима.

en: Open With…
sr: Отвори помоћу…

en: _Open
sr: От_вори

en: No Apps available
sr: Нема доступних програма

en: _Find More in Software
sr: _Нађи више у Програмима

en: “%s” is running in the background
sr: Програм „%s“ ради у позадини

en: This might be for a legitimate reason, but the application has not provided one.
    
    Note that forcing an application to quit might cause data loss.
sr: Ово се можда догађа из исправног разлога, али програм није рекао зашто.
    
    Знајте да насилно затварање програма може узроковати губитак података.

en: Force quit
sr: Насилно затвори

en: Allow
sr: Дозволи

en: Background activity
sr: Позадинска активност

en: Find out more
sr: Сазнајте више

en: _Select
sr: _Изабери

en: _Save
sr: _Сачувај

en: Open files read-only
sr: Отвори датотеке само за читање

en: Remote desktop
sr: Удаљена радна површ

en: Allow remote interaction
sr: Дозволи удаљено управљање

en: Screen Share
sr: Дељење екрана

en: Virtual monitor
sr: Виртуелни екран

en: Select monitor to share with %s
sr: Изаберите екран за дељење са програмом %s

en: Select window to share with %s
sr: Изаберите прозор за дељење са програмом %s

en: Select monitor to share with the requesting application
sr: Изаберите екран који треба поделити са програмом

en: Select window to share with the requesting application
sr: Изаберите прозор који треба поделити са програмом

en: Single Window
sr: Један прозор

en: Remember this selection
sr: Запамти овај избор

en: Entire Screen
sr: Цео екран

en: Share this screenshot with %s?
sr: Да поделим овај снимак екрана са „%s“?

en: Share this screenshot with the requesting application?
sr: Да поделим овај снимак екрана са програмом који то захтева?

en: Screenshot
sr: Снимак екрана

en: _Options…
sr: _Опције…

en: Take _Screenshot
sr: _Сними екран

en: Take Screenshot
sr: Направи снимак екрана

en: Grab the whole sc_reen
sr: Сними _целу радну површ

en: Grab the current _window
sr: Сними _тренутни прозор

en: Select _area to grab
sr: Изабери _област за снимање

en: Grab after a _delay of
sr: Сними након _застоја од

en: seconds
sr: секунде

en: Effects
sr: Ефекти

en: Include _pointer
sr: Укључи _показивач

en: Include the window _border
sr: Укључи _ивицу прозора

en: Requested setting not found
sr: Затражено подешавање није нађено

en: Set Background
sr: Подеси позадину

en: Set
sr: Постави

en: Failed to load image file
sr: Нисам успео да учитам датотеку са сликом

en: Activities
sr: Активности
