xdg-desktop-portal-gnome master - en to tr translation catalogue (60 entries)

en: Select an Image
tr: Resim Seç

en: Cancel
tr: İptal

en: Select
tr: Seç

en: Clear
tr: Temizle

en: Images
tr: Resimler

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
tr: Kişisel bilgileriniz %1$s ile paylaşılsın mı? %2$s

en: Share your personal information with the requesting application? %s
tr: Kişisel bilgileriniz, istekte bulunan uygulamayla paylaşılsın mı? %s

en: Share Details
tr: Ayrıntıları Paylaş

en: _Cancel
tr: _İptal

en: _Share
tr: _Paylaş

en: Name
tr: Ad

en: Username
tr: Kullanıcı Adı

en: Failed to start Software
tr: Yazılımlar başlatılamadı

en: Choose an application to open the file “%s”.
tr: “%s” dosyasını açmak için uygulama seç.

en: Choose an application.
tr: Uygulama seç.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
tr: “%s” dosyasını açabilen uygulama kurulmadı. Daha çok uygulamayı Yazılımlar’da bulabilirsiniz

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
tr: Uygun uygulama kurulmadı. Daha çok uygulamayı Yazılımlar’da bulabilirsiniz.

en: Open With…
tr: Birlikte Aç…

en: _Open
tr: _Aç

en: No Apps available
tr: Kullanılabilir uygulama yok

en: _Find More in Software
tr: Yazılımlar’da Daha Çoğunu _Bul

en: “%s” is running in the background
tr: “%s” arka planda çalışıyor

en: This might be for a legitimate reason, but the application has not provided one.
    
    Note that forcing an application to quit might cause data loss.
tr: Bu geçerli nedenden kaynaklanıyor olabilir, ancak uygulama geçerli bir tane sunmadı.
    
    Uygulamayı çıkmaya zorlamak veri yitimine neden olabilir.

en: Force quit
tr: Kapanmaya zorla

en: Allow
tr: İzin ver

en: Background activity
tr: Arka plan etkinliği

en: Find out more
tr: Daha çoğunu keşfet

en: _Select
tr: _Seç

en: _Save
tr: _Kaydet

en: Open files read-only
tr: Dosyaları salt okunur aç

en: Remote desktop
tr: Uzak masaüstü

en: Allow remote interaction
tr: Uzak etkileşime izin ver

en: Screen Share
tr: Ekran Paylaşımı

en: Virtual monitor
tr: Sanal monitör

en: Select monitor to share with %s
tr: %s ile paylaşılacak monitörü seç

en: Select window to share with %s
tr: %s ile paylaşılacak pencereyi seç

en: Select monitor to share with the requesting application
tr: İstekte bulunan uygulama ile paylaşılacak monitörü seç

en: Select window to share with the requesting application
tr: İstekte bulunan uygulama ile paylaşılacak pencereyi seç

en: Single Window
tr: Tek Pencere

en: Remember this selection
tr: Bu seçimi anımsa

en: Entire Screen
tr: Tüm Ekran

en: Share this screenshot with %s?
tr: Bu ekran görüntüsü %s ile paylaşılsın mı?

en: Share this screenshot with the requesting application?
tr: Bu ekran görüntüsü, istekte bulunan uygulama ile paylaşılsın mı?

en: Screenshot
tr: Ekran Görüntüsü

en: _Options…
tr: _Seçenekler…

en: Take _Screenshot
tr: Ekran Görüntüsü _Al

en: Take Screenshot
tr: Ekran Görüntüsü Al

en: Grab the whole sc_reen
tr: Tüm _masaüstünü yakala

en: Grab the current _window
tr: Geçerli _pencereyi yakala

en: Select _area to grab
tr: Yakalanacak _alan seç

en: Grab after a _delay of
tr: Yakalamadan önce _beklenecek süre

en: seconds
tr: saniye

en: Effects
tr: Etkiler

en: Include _pointer
tr: _İmleçi içer

en: Include the window _border
tr: Pencere _kenarlığını içer

en: Requested setting not found
tr: İstenen ayar bulunamadı

en: Set Background
tr: Arka Plan Belirle

en: Set
tr: Belirle

en: Failed to load image file
tr: Resim dosyası yüklenirken hata oluştu

en: Activities
tr: Etkinlikler
