xdg-desktop-portal-gnome master - en to gl translation catalogue (60 entries)

en: Select an Image
gl: Seleccione unha imaxe

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Select
gl: Seleccionar

en: Clear
gl: Limpar

en: Images
gl: Imaxes

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
gl: Compartir a súa información persoal con %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting application? %s
gl: Desexa compartir a súa información persoal coa aplicación que o solicita? %s

en: Share Details
gl: Compartir detalles

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: _Share
gl: _Compartir

en: Name
gl: Nome

en: Username
gl: Nome de usuario

en: Failed to start Software
gl: Produciuse un fallo ao iniciar o Software

en: Choose an application to open the file “%s”.
gl: Escolla unha aplicación para abrir «%s».

en: Choose an application.
gl: Escolla unha aplicación.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
gl: Non hai ningunha aplicación que poida abrir «%s». Pode atopar máis en Software

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
gl: Non hai ningunha aplicación axeitada instalada. Pode atopar máis aplicacións en Software.

en: Open With…
gl: Abrir con…

en: _Open
gl: _Abrir

en: No Apps available
gl: Non hai ningunha aplicación dispoñíbel

en: _Find More in Software
gl: _Buscar máis en Software

en: “%s” is running in the background
gl: «%s» está executándose en segundo plano

en: This might be for a legitimate reason, but the application has not provided one.
    
    Note that forcing an application to quit might cause data loss.
gl: Isto pode ser por unha razón lexítima, pero a aplicación non forneceu ningunha.
    
    Teña en conta que forzar a saída dunha unha aplicación pode causar a perda de datos.

en: Force quit
gl: Forzar a saída

en: Allow
gl: Permitir

en: Background activity
gl: Actividade en segundo plano

en: Find out more
gl: Saber máis

en: _Select
gl: _Seleccionar

en: _Save
gl: _Gardar

en: Open files read-only
gl: Abrir ficheiros en modo só lectura

en: Remote desktop
gl: Escritorio remoto

en: Allow remote interaction
gl: Permitir a interacción remota

en: Screen Share
gl: Compartición de pantalla

en: Virtual monitor
gl: Monitor virtual

en: Select monitor to share with %s
gl: Seleccione o monitor a compartir con %s

en: Select window to share with %s
gl: Seleccione a xanela a compartir con %s

en: Select monitor to share with the requesting application
gl: Compartir o monitor para compartir coa aplicación que o solicita

en: Select window to share with the requesting application
gl: Escolla a xanela que quere compartir coa aplicación que o solicita

en: Single Window
gl: Unha sola xanela

en: Remember this selection
gl: Lembrar esta selección

en: Entire Screen
gl: Toda a pantalla

en: Share this screenshot with %s?
gl: Compartir esta captura de pantalla con %s?

en: Share this screenshot with the requesting application?
gl: Compartir esta captura de pantalla coa aplicación que o solicita?

en: Screenshot
gl: Captura de pantalla

en: _Options…
gl: _Opcións…

en: Take _Screenshot
gl: Facer unha _captura de pantalla

en: Take Screenshot
gl: Facer unha captura de pantalla

en: Grab the whole sc_reen
gl: Capturar toda a _pantalla

en: Grab the current _window
gl: Capturar a _xanela actual

en: Select _area to grab
gl: Seleccione o _área a capturar

en: Grab after a _delay of
gl: Capturar despois dun _atraso de

en: seconds
gl: segundos

en: Effects
gl: Efectos

en: Include _pointer
gl: Incluír o _punteiro

en: Include the window _border
gl: Incluír o _bordo da xanela

en: Requested setting not found
gl: A preferencia solicitada non se atopou

en: Set Background
gl: Estabelecer fondo de pantalla

en: Set
gl: Estabelecer

en: Failed to load image file
gl: Produciuse un fallo ao cargar o ficheiro da imaxe

en: Activities
gl: Actividades
