xdg-desktop-portal master - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Allow %s to run in the background?
cs: Povolit aplikaci %s běh na pozadí?

en: %s requests to be started automatically and run in the background.
cs: Aplikace %s požaduje automatické spouštění a běh na pozadí.

en: %s requests to run in the background.
cs: Aplikace %s požaduje běh na pozadí.

en: The ‘run in background’ permission can be changed at any time from the application settings.
cs: Oprávnění pro „běh na pozadí“ můžete kdykoliv změnit v nastavení aplikace.

en: Don't allow
cs: Nepovolit

en: Allow
cs: Povolit

en: Turn On Microphone?
cs: Zapnout mikrofon?

en: Access to your microphone can be changed at any time from the privacy settings.
cs: Přístup ke svému mikrofonu můžete kdykoliv změnit v nastavení soukromí.

en: An application wants to use your microphone.
cs: Nějaká aplikace chce používat váš mikrofon.

en: %s wants to use your microphone.
cs: Aplikace %s chce používat váš mikrofon.

en: Turn On Speakers?
cs: Zapnout reproduktory?

en: Access to your speakers can be changed at any time from the privacy settings.
cs: Přístup ke svým reproduktorům můžete kdykoliv změnit v nastavení soukromí.

en: An application wants to play sound.
cs: Nějaká aplikace chce přehrávat zvuk.

en: %s wants to play sound.
cs: Aplikace %s chce přehrávat zvuk.

en: Turn On Camera?
cs: Zapnout kameru?

en: Access to your camera can be changed at any time from the privacy settings.
cs: Přístup ke své kameře můžete kdykoliv změnit v nastavení soukromí.

en: An application wants to use your camera.
cs: Nějaká aplikace chce používat vaši kameru.

en: %s wants to use your camera.
cs: Aplikace %s chce používat vaši kameru.

en: Deny Access
cs: Zamítnout přístup

en: Grant Access
cs: Schválit přístup

en: Give %s Access to Your Location?
cs: Schválit pro %s přístup k vaší poloze?

en: %s wants to use your location.
cs: Aplikace %s chce použít vaši polohu.

en: Grant Access to Your Location?
cs: Schválit přístup k vaší poloze?

en: An application wants to use your location.
cs: Nějaká aplikace chce použít vaši polohu.

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
cs: Přístup ke službám pro určování polohy můžete kdykoliv změnit v nastavení soukromí.

en: Deny
cs: Zamítnout

en: Allow %s to Take Screenshots?
cs: Povolit aplikaci %s pořizovat snímky obrazovky?

en: %s wants to be able to take screenshots at any time.
cs: Aplikace %s chce mít možnost kdykoliv pořizovat snímky obrazovky.

en: Allow Applications to Take Screenshots?
cs: Povolit aplikacím pořizovat snímky obrazovky?

en: An application wants to be able to take screenshots at any time.
cs: Nějaká aplikace chce mít možnost kdykoliv pořizovat snímky obrazovky.

en: This permission can be changed at any time from the privacy settings.
cs: Toto oprávnění můžete kdykoliv změnit v nastavení soukromí.

en: Requested setting not found
cs: Požadované nastavení nebylo nalezeno

en: Allow %s to Set Backgrounds?
cs: Povolit aplikaci %s možnost nastavit pozadí?

en: %s is requesting to be able to change the background image.
cs: Aplikace %s požaduje mít možnost změnit obrázek na pozadí.

en: Allow Applications to Set Backgrounds?
cs: Povolit aplikacím možnost nastavit pozadí?

en: An application is requesting to be able to change the background image.
cs: Aplikace požaduje mít možnost změnit obrázek na pozadí.
