xdg-desktop-portal master - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Allow %s to run in the background?
gl: Permitir a %s executarse en segundo plano?

en: %s requests to be started automatically and run in the background.
gl: %s solicita iniciarse automaticamente e en segundo plano.

en: %s requests to run in the background.
gl: %s solicita executarse en segundo plano.

en: The ‘run in background’ permission can be changed at any time from the application settings.
gl: Pode cambiar o permiso «executarse en segundo plano» en calquera momento desde as preferencias da aplicación.

en: Don't allow
gl: Non permitir

en: Allow
gl: Permitir

en: Turn On Microphone?
gl: Acender micrófono?

en: Access to your microphone can be changed at any time from the privacy settings.
gl: O acceso ao seu micrófono pode cambiarse en calquera momento desde as preferencias de privacidade.

en: An application wants to use your microphone.
gl: Unha aplicación quere usar o seu micrófono.

en: %s wants to use your microphone.
gl: %s quere uar o seu micrófono.

en: Turn On Speakers?
gl: Acender os altofalantes?

en: Access to your speakers can be changed at any time from the privacy settings.
gl: O acceso aos seus altofalantes pode cambiarse en calquera momento desde as preferencias de privacidade.

en: An application wants to play sound.
gl: Unha aplicación quere reproducir son.

en: %s wants to play sound.
gl: %s querer reproducir son.

en: Turn On Camera?
gl: Acender a cámara?

en: Access to your camera can be changed at any time from the privacy settings.
gl: O acceso á súa cámara pode cambiarse en calquera momento desde as preferencias de privacidade.

en: An application wants to use your camera.
gl: Unha aplicación quere usar a súa cámara.

en: %s wants to use your camera.
gl: %s quere uar a súa cámara.

en: Deny Access
gl: Denegar acceso

en: Grant Access
gl: Conceder acceso

en: Give %s Access to Your Location?
gl: Desexa darlle acceso a %s á súa localización?

en: %s wants to use your location.
gl: %s quere usar a súa localización.

en: Grant Access to Your Location?
gl: Desexa acceder acceso á súa localización?

en: An application wants to use your location.
gl: Unha aplicación quere usar a súa localización.

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
gl: O acceso á súa localización pode cambiarse en calquera momento desde as preferencias de privacidade.

en: Deny
gl: Denegar

en: Allow %s to Take Screenshots?
gl: Permitirlle a %s configurar sacar capturas de pantalla?

en: %s wants to be able to take screenshots at any time.
gl: %s solicita poder sacar capturas de pantalla en calquer momento.

en: Allow Applications to Take Screenshots?
gl: Permitirlle ás aplicacións sacar capturas de pantalla?

en: An application wants to be able to take screenshots at any time.
gl: Unha aplicación solicita poder sacar capturas de pantalla en calquera momento.

en: This permission can be changed at any time from the privacy settings.
gl: Este permiso pode cambiarse en calquera momento desde as preferencias de privacidade.

en: Requested setting not found
gl: Non se atopou a configuración solicitada

en: Allow %s to Set Backgrounds?
gl: Permitirlle a %s configurar o fondo de pantalla?

en: %s is requesting to be able to change the background image.
gl: %s está solicitando poder cambiar o fondo de pantalla.

en: Allow Applications to Set Backgrounds?
gl: Permitirlle ás aplicacións configurar o fondo de pantalla?

en: An application is requesting to be able to change the background image.
gl: Unha aplicación está solicitando poder cambiar a imaxe de fondo.
