xdg-desktop-portal master - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Allow %s to run in the background?
ka: დავუშვა %s-ის ფონურ რეჟიმში გაშვება?

en: %s requests to be started automatically and run in the background.
ka: %s ავტომატურად გაშვებას და ფონურ რეჟიმს ითხოვს.

en: %s requests to run in the background.
ka: %s ითხოვს გაშვებას ფონზე.

en: The ‘run in background’ permission can be changed at any time from the application settings.
ka: „ფონში გაშვების“ ნებართვა ნებისმიერ დროს აპლიკაციის პარამეტრებიდან შეიძლება შეიცვალოს.

en: Don't allow
ka: არ დაშვება

en: Allow
ka: დაშვება

en: Turn On Microphone?
ka: ჩავრთო მიკროფონი?

en: Access to your microphone can be changed at any time from the privacy settings.
ka: თქვენს მიკროფონზე წვდომა ნებისმიერ დროს კონფიდენციალურობის პარამეტრებიდან შეიძლება შეიცვალოს.

en: An application wants to use your microphone.
ka: აპლიკაციას სურს გამოიყენოს თქვენი მიკროფონი.

en: %s wants to use your microphone.
ka: %s-ს სურს თქვენი მიკროფონი გამოიყენოს.

en: Turn On Speakers?
ka: ჩავრთო დინამიკები?

en: Access to your speakers can be changed at any time from the privacy settings.
ka: თქვენს დინამიკებზე წვდომა შეიძლება შეიცვალოს ნებისმიერ დროს კონფიდენციალურობის პარამეტრებიდან.

en: An application wants to play sound.
ka: აპლიკაციას ხმის გამოცემა სურს.

en: %s wants to play sound.
ka: %s-ს ხმის გამოცემა სურს.

en: Turn On Camera?
ka: ჩავრთო კამერა?

en: Access to your camera can be changed at any time from the privacy settings.
ka: თქვენს კამერაზე წვდომა ნებისმიერ დროს შეიძლება შეიცვალოს კონფიდენციალურობის პარამეტრებიდან.

en: An application wants to use your camera.
ka: აპლიკაციას სურს გამოიყენოს თქვენი კამერა.

en: %s wants to use your camera.
ka: %s-ს სურს გამოიყენოს თქვენი კამერა.

en: Deny Access
ka: წვდომის უარყოფა

en: Grant Access
ka: წვდომის მინიჭება

en: Give %s Access to Your Location?
ka: მივანიჭოთ %s-ს თქვენს მდებარეობაზე წვდომა?

en: %s wants to use your location.
ka: %s-ს სურს გამოიყენოს თქვენი მდებარეობა.

en: Grant Access to Your Location?
ka: მივანიჭოთ თქვენს მდებარეობაზე წვდომა?

en: An application wants to use your location.
ka: აპლიკაციას სურს გამოიყენოს თქვენი მდებარეობა.

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
ka: მდებარეობაზე წვდომა შეიძლება შეიცვალოს ნებისმიერ დროს კონფიდენციალურობის პარამეტრებიდან.

en: Deny
ka: უარყოფა

en: Allow %s to Take Screenshots?
ka: მიეცეს %s-ს ეკრანის ანაბეჭდების გადაღების უფლება?

en: %s wants to be able to take screenshots at any time.
ka: %s-ს სურს ეკრანის ანაბეჭდის სურვილისამებრ გადაღების უფლება მიიღოს.

en: Allow Applications to Take Screenshots?
ka: მიეცეს აპლიკაციას ეკრანის ანაბეჭდების გადაღების უფლება?

en: An application wants to be able to take screenshots at any time.
ka: აპლიკაციას სურს ეკრანის ანაბეჭდის სურვილისამებრ გადაღების უფლება მიიღოს.

en: This permission can be changed at any time from the privacy settings.
ka: წვდომის შეცვლა შესაძლებელია ნებისმიერ დროს კონფიდენციალურობის პარამეტრებიდან.

en: Requested setting not found
ka: მოთხოვნილი პარამეტრი ვერ მოიძებნა

en: Allow %s to Set Backgrounds?
ka: მიეცეს %s-ს ფონის სურათის შეცვლის უფლება?

en: %s is requesting to be able to change the background image.
ka: %s ფონის სურათის შეცვლის უფლებას მოითხოვს.

en: Allow Applications to Set Backgrounds?
ka: მიეცეს აპლიკაციებს ფონის სურათის შეცვლის უფლება?

en: An application is requesting to be able to change the background image.
ka: აპლიკაცია ფონის სურათის შეცვლის უფლებას მოითხოვს.
