xdg-desktop-portal master - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Allow %s to run in the background?
lt: Leisti %s vykdyti fone?

en: %s requests to be started automatically and run in the background.
lt: %s prašo, kad būtų paleidžiama automatiškai ir vykdoma fone.

en: %s requests to run in the background.
lt: %s prašo, kad būtų vykdoma fone.

en: The ‘run in background’ permission can be changed at any time from the application settings.
lt: Leidimas "vykdyti fone" bet kuriuo metu gali būti pakeistas programos nustatymuose.

en: Don't allow
lt: Neleisti

en: Allow
lt: Leisti

en: Turn On Microphone?
lt: Įjungti mikrofoną?

en: Access to your microphone can be changed at any time from the privacy settings.
lt: Prieiga prie jūsų mikrofono bet kuriuo metu gali būti pakeista privatumo nustatymuose.

en: An application wants to use your microphone.
lt: Programa nori naudoti jūsų mikrofoną.

en: %s wants to use your microphone.
lt: %s nori naudoti jūsų mikrofoną.

en: Turn On Speakers?
lt: Įjungti garsiakalbius?

en: Access to your speakers can be changed at any time from the privacy settings.
lt: Prieiga prie jūsų garsiakalbių bet kuriuo metu gali būti pakeista privatumo nustatymuose.

en: An application wants to play sound.
lt: Programa nori atkurti garsą.

en: %s wants to play sound.
lt: %s nori atkurti garsą.

en: Turn On Camera?
lt: Įjungti kamerą?

en: Access to your camera can be changed at any time from the privacy settings.
lt: Prieiga prie jūsų kameros bet kuriuo metu gali būti pakeista privatumo nustatymuose.

en: An application wants to use your camera.
lt: Programa nori naudoti jūsų kamerą.

en: %s wants to use your camera.
lt: %s nori naudoti jūsų kamerą.

en: Deny Access
lt: Drausti prieigą

en: Grant Access
lt: Suteikti prieigą

en: Give %s Access to Your Location?
lt: Suteikti %s prieigą prie jūsų buvimo vietos?

en: %s wants to use your location.
lt: %s nori naudoti jūsų buvimo vietą.

en: Grant Access to Your Location?
lt: Suteikti prieigą prie jūsų buvimo vietos?

en: An application wants to use your location.
lt: Programa nori naudoti jūsų buvimo vietą.

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
lt: Prieiga prie jūsų buvimo vietos bet kuriuo metu gali būti pakeista privatumo nustatymuose.

en: Deny
lt: Drausti

en: This permission can be changed at any time from the privacy settings.
lt: Šis leidimas bet kuriuo metu gali būti pakeistas privatumo nustatymuose.

en: Requested setting not found
lt: Užklaustas nustatymas nerastas

en: Allow %s to Set Backgrounds?
lt: Leisti %s nustatyti fonus?

en: %s is requesting to be able to change the background image.
lt: %s prašo galimybės keisti fono paveikslą.

en: Allow Applications to Set Backgrounds?
lt: Leisti programoms nustatyti fonus?

en: An application is requesting to be able to change the background image.
lt: Programa prašo galimybės keisti fono paveikslą.
