xdg-desktop-portal master - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Allow %s to run in the background?
nl: Wilt u %s toestaan om op de achtergrond te worden uitgevoerd?

en: %s requests to be started automatically and run in the background.
nl: %s verzoekt om automatisch te mogen worden opgestart en uitgevoerd te mogen worden op de achtergrond.

en: %s requests to run in the background.
nl: %s verzoekt om automatisch te mogen worden uitgevoerd op de achtergrond.

en: The ‘run in background’ permission can be changed at any time from the application settings.
nl: Het toegangsrecht ‘uitvoeren op achtergrond’ kan te allen tijde worden ingetrokken in de toepassingsvoorkeuren.

en: Don't allow
nl: Niet toestaan

en: Allow
nl: Toestaan

en: Turn On Microphone?
nl: Microfoon aanzetten?

en: Access to your microphone can be changed at any time from the privacy settings.
nl: De toegang tot uw microfoon kan te allen tijde worden aangepast in de privacyvoorkeuren.

en: An application wants to use your microphone.
nl: Een toepassing wil uw microfoon gebruiken.

en: %s wants to use your microphone.
nl: %s wil uw microfoon gebruiken.

en: Turn On Speakers?
nl: Luidsprekers aanzetten?

en: Access to your speakers can be changed at any time from the privacy settings.
nl: De toegang tot uw luidsprekers kan te allen tijde worden aangepast in de privacyvoorkeuren.

en: An application wants to play sound.
nl: Een toepassing wil geluid afspelen.

en: %s wants to play sound.
nl: %s wil geluid afspelen.

en: Turn On Camera?
nl: Camera aanzetten?

en: Access to your camera can be changed at any time from the privacy settings.
nl: De toegang tot uw camera kan te allen tijde worden aangepast in de privacyvoorkeuren.

en: An application wants to use your camera.
nl: Een toepassing wil uw camera gebruiken.

en: %s wants to use your camera.
nl: %s wil uw camera gebruiken.

en: Deny Access
nl: Toegang weigeren

en: Grant Access
nl: Toegang verlenen

en: Give %s Access to Your Location?
nl: Wilt u %s toegang verlenen tot uw locatie?

en: %s wants to use your location.
nl: %s wil uw locatie opvragen.

en: Grant Access to Your Location?
nl: Toegang verlenen tot uw locatie?

en: An application wants to use your location.
nl: Een toepassing wil uw locatie opvragen.

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
nl: De toegang tot uw locatie kan te allen tijde worden aangepast in de privacyvoorkeuren.

en: Deny
nl: Weigeren

en: This permission can be changed at any time from the privacy settings.
nl: Dit toegangsrecht kan te allen tijde worden aangepast in de privacyvoorkeuren.

en: Requested setting not found
nl: De opgevraagde instelling bestaat niet

en: Allow %s to Set Backgrounds?
nl: %s toestaan achtergronden in te stellen?

en: %s is requesting to be able to change the background image.
nl: %s verzoekt de mogelijkheid om uw achtergrondafbeelding te wijzigen.

en: Allow Applications to Set Backgrounds?
nl: Toepassingen toestaan achtergronden in te stellen?

en: An application is requesting to be able to change the background image.
nl: Een toepassing verzoekt de mogelijkheid om uw achtergrondafbeelding te wijzigen.
