xdg-desktop-portal master - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Allow %s to run in the background?
oc: Permetre a %s de s’executar en rèireplan ?

en: %s requests to be started automatically and run in the background.
oc: %s demanda de poder s’aviar automaticament e de s’executar en rèireplan.

en: %s requests to run in the background.
oc: %s demanda de s’executar en rèireplan.

en: The ‘run in background’ permission can be changed at any time from the application settings.
oc: La permission d’execucion en rèireplan se pòt modificar a tot moment als paramètres d’aplicacion.

en: Don't allow
oc: Permetre pas

en: Allow
oc: Permetre

en: Turn On Microphone?
oc: Alucar lo microfòn ?

en: Access to your microphone can be changed at any time from the privacy settings.
oc: L’accès al microfòn se pòt modificar a tot moment als paramètres de confidencialitat.

en: An application wants to use your microphone.
oc: Una aplicacion vòl utilizar lo microfòn.

en: %s wants to use your microphone.
oc: %s vòl utilizar lo microfòn.

en: Turn On Speakers?
oc: Alucar los nautparlaires ?

en: Access to your speakers can be changed at any time from the privacy settings.
oc: L’accès als nautparlaires se pòt modificar a tot moment als paramètres de confidencialitat.

en: An application wants to play sound.
oc: Una aplicacion vòl legir de son.

en: %s wants to play sound.
oc: %s vòl legir de son.

en: Turn On Camera?
oc: Alucar la camèra ?

en: Access to your camera can be changed at any time from the privacy settings.
oc: L’accès a la camèra se pòt modificar a tot moment als paramètres de confidencialitat.

en: An application wants to use your camera.
oc: Una aplicacion vòl utilizar la camèra.

en: %s wants to use your camera.
oc: %s vòl utilizar la camèra.

en: Deny Access
oc: Refusar l’accès

en: Grant Access
oc: Acordar l’accès

en: Give %s Access to Your Location?
oc: Donar accès a %s a vòstra localizacion ?

en: %s wants to use your location.
oc: %s vòl utilizar vòstra localizacion.

en: Grant Access to Your Location?
oc: Donar accès a vòstre localizacion ?

en: An application wants to use your location.
oc: Una aplicacion vòl utilizar vòstra localizacion.

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
oc: Las règlas d’accès a la localizacion se pòdon a tot moment modificar als paramètres de confidencialitat.

en: Deny
oc: Refusar

en: Allow %s to Take Screenshots?
oc: Permetre a %s de prendre de capturas d’ecran ?

en: %s wants to be able to take screenshots at any time.
oc: %s vòl poder prendre de capturas d’ecran en tot temps.

en: Allow Applications to Take Screenshots?
oc: Permetre a las aplicacions de prendre de capturas d’ecran ?

en: An application wants to be able to take screenshots at any time.
oc: Una aplicacion vòl poder prendre de capturas d’ecran en tot temps.

en: This permission can be changed at any time from the privacy settings.
oc: Las permissions se pòdon modificar a tot moment als paramètres de confidencialitat.

en: Requested setting not found
oc: Paramètre demandat pas trobat

en: Allow %s to Set Backgrounds?
oc: Permetre a %s de definir de fonzes d’ecran ?

en: %s is requesting to be able to change the background image.
oc: %s demanda de poder modificar l’imatge de rèireplan.

en: Allow Applications to Set Backgrounds?
oc: Permetre a las aplicacions de definir los fonzes d’ecran ?

en: An application is requesting to be able to change the background image.
oc: Una aplicacion demanda de poder modificar l’imatge de rèireplan.
