xdg-desktop-portal master - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Allow %s to run in the background?
sk: Umožniť aplikácii %s spustenie na pozadí?

en: %s requests to be started automatically and run in the background.
sk: Aplikácia %s požaduje automatické spustenie a beh na pozadí.

en: %s requests to run in the background.
sk: Aplikácia %s požaduje spustenie na pozadí.

en: The ‘run in background’ permission can be changed at any time from the application settings.
sk: Oprávnenie „spustenie na pozadí“ môže byť kedykoľvek zmenené z nastavení aplikácií.

en: Don't allow
sk: Nepovoliť

en: Allow
sk: Povoliť

en: Turn On Microphone?
sk: Zapnúť mikrofón?

en: Access to your microphone can be changed at any time from the privacy settings.
sk: Prístup k vášmu mikrofónu môže byť kedykoľvek zmenený z nastavení súkromia.

en: An application wants to use your microphone.
sk: Aplikácia sa pokúša použiť váš mikrofón.

en: %s wants to use your microphone.
sk: Aplikácia %s sa pokúša použiť váš mikrofón.

en: Turn On Speakers?
sk: Zapnúť reproduktory?

en: Access to your speakers can be changed at any time from the privacy settings.
sk: Prístup k vašim reproduktorom môže byť kedykoľvek zmenený z nastavení súkromia.

en: An application wants to play sound.
sk: Aplikácia sa pokúša prehrať zvuk.

en: %s wants to play sound.
sk: Aplikácia %s sa pokúša prehrať zvuk.

en: Turn On Camera?
sk: Zapnúť kameru?

en: Access to your camera can be changed at any time from the privacy settings.
sk: Prístup k vašej kamere môže byť zmenený kedykoľvek z nastavení súkromia.

en: An application wants to use your camera.
sk: Aplikácia sa pokúša použiť vašu kameru.

en: %s wants to use your camera.
sk: Aplikácia %s sa pokúša použiť vašu kameru.

en: Deny Access
sk: Zamietnuť prístup

en: Grant Access
sk: Udeliť prístup

en: Give %s Access to Your Location?
sk: Umožniť aplikácii %s prístup k vašej polohe?

en: %s wants to use your location.
sk: Aplikácia %s sa pokúša použiť vašu polohu.

en: Grant Access to Your Location?
sk: Udeliť prístup k vašej polohe?

en: An application wants to use your location.
sk: Aplikácia sa pokúša použiť vašu polohu.

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
sk: Prístup k vašej polohe môže byť kedykoľvek zmenený z nastavení súkromia.

en: Deny
sk: Odmietnuť

en: This permission can be changed at any time from the privacy settings.
sk: Toto oprávnenie môže byť kedykoľvek zmenené z nastavení súkromia.

en: Requested setting not found
sk: Požadované nastavenie sa nenašlo

en: Allow %s to Set Backgrounds?
sk: Umožniť aplikácii %s nastavovať pozadia?

en: %s is requesting to be able to change the background image.
sk: Aplikácia %s požaduje povolenie na zmenu obrázku pozadia.

en: Allow Applications to Set Backgrounds?
sk: Umožniť aplikáciám nastavovať pozadia?

en: An application is requesting to be able to change the background image.
sk: Aplikácia požaduje povolenie na zmenu obrázku pozadia.
