xdg-desktop-portal master - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Turn On Microphone?
sr: Да укључим микрофон?

en: Access to your microphone can be changed at any time from the privacy settings.
sr: Приступ вашем микрофону се може изменити у било које време из подешавања приватности.

en: An application wants to use your microphone.
sr: Један програм жели да користи ваш микрофон.

en: %s wants to use your microphone.
sr: „%s“ жели да користи ваш микрофон.

en: Turn On Speakers?
sr: Да укључим звучнике?

en: Access to your speakers can be changed at any time from the privacy settings.
sr: Приступ вашим звучницима се може изменити у било које време из подешавања приватности.

en: An application wants to play sound.
sr: Један програм жели да пусти звук.

en: %s wants to play sound.
sr: „%s“ жели да пусти звук.

en: Turn On Camera?
sr: Да укључим камерицу?

en: Access to your camera can be changed at any time from the privacy settings.
sr: Приступ вашој камерици се може изменити у било које време из подешавања приватности.

en: An application wants to use your camera.
sr: Један програм жели да користи вашу камерицу.

en: %s wants to use your camera.
sr: „%s“ жели да користи вашу камерицу.
