xdg-desktop-portal master - en to uk translation catalogue (42 entries)

en: Allow %s to run in the background?
uk: Дозволити запуск %s у фоновому режимі?

en: %s requests to be started automatically and run in the background.
uk: %s надіслано запит щодо автоматичного запуску у фоновому режимі.

en: %s requests to run in the background.
uk: %s надіслано запит щодо запуску у фоновому режимі.

en: The ‘run in background’ permission can be changed at any time from the application settings.
uk: Параметри запуску у фоновому режимі може бути будь-коли змінено за допомогою налаштовування параметрів програми.

en: Don't allow
uk: Не дозволяти

en: Allow
uk: Дозволити

en: Allow %s to Use the Camera?
uk: Дозволити %s використання камери?

en: %s wants to access camera devices.
uk: %s потрібен доступ до пристроїв камери.

en: Allow app to Use the Camera?
uk: Дозволити програмі використовувати камеру?

en: An app wants to access camera devices.
uk: Програмі потрібен доступ до пристроїв камери.

en: Desktop file id missing .desktop suffix: %s
uk: Ідентифікатор стільничного файла не містить суфікса .desktop: %s

en: Desktop entry given to Install() not a valid key file
uk: Стільничний запис, який надано Install(), не є коректним ключовим файлом

en: Token given is invalid: %s
uk: Наданий жетон є некоректним: %s

en: Desktop entry given to Install() not valid
uk: Надано некоректний стільничний запис Install()

en: Desktop file exceeds max size (%d): %s
uk: Перевищено граничний розмір стільничного файла (%d): %s

en: URL given is invalid: %s
uk: Надана адреса є некоректною: %s

en: Invalid launcher type: %x
uk: Некоректний тип засобу запуску: %x

en: Unsupported launcher type: %x
uk: Непідтримуваний тип засобу запуску: %x

en: Dynamic launcher icon failed validation
uk: Піктограма динамічного засобу запуску не пройшла перевірки

en: RequestInstallToken() not allowed for app id %s
uk: RequestInstallToken() не можна використовувати для ідентифікатора програми %s

en: Desktop file '%s' icon at unrecognized path
uk: Піктограма стільничного файла «%s» у невідомому каталозі

en: Desktop file '%s' icon failed to serialize
uk: Не вдалося перетворити у послідовну форму піктограму у стільничному файлі «%s»

en: No dynamic launcher exists with id '%s'
uk: Немає динамічного засобу запуску з ідентифікатором «%s»

en: Failed to create GDesktopAppInfo for launcher with id '%s'
uk: Не вдалося створити GDesktopAppInfo для засобу запуску з ідентифікатором «%s»

en: Deny Access
uk: Заборонити доступ

en: Grant Access
uk: Надати доступ

en: Give %s Access to Your Location?
uk: Надати %s доступ до даних щодо вашого перебування?

en: %s wants to use your location.
uk: %s потрібен доступ до використання даних щодо вашого місця перебування.

en: Grant Access to Your Location?
uk: Надати доступ до даних щодо вашого перебування?

en: An application wants to use your location.
uk: Програмі потрібен доступ до використання даних щодо вашого місця перебування.

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
uk: Параметри доступу до даних щодо вашого місця перебування може бути будь-коли змінено за допомогою налаштувань конфіденційності.

en: Deny
uk: Заборонити

en: Allow %s to Take Screenshots?
uk: Дозволити %s робити знімки вікон?

en: %s wants to be able to take screenshots at any time.
uk: %s потрібна можливість будь-коли створювати знімки вікон.

en: Allow Applications to Take Screenshots?
uk: Дозволити програмам робити знімки вікон?

en: An application wants to be able to take screenshots at any time.
uk: Програмі потрібна можливість будь-коли створювати знімки вікон.

en: This permission can be changed at any time from the privacy settings.
uk: Параметри цього доступу може бути будь-коли змінено за допомогою налаштувань конфіденційності.

en: Requested setting not found
uk: Потрібного вам параметра не знайдено

en: Allow %s to Set Backgrounds?
uk: Дозволити %s встановлювати фонове зображення?

en: %s is requesting to be able to change the background image.
uk: %s надіслано запит щодо доступу до зміни фонового зображення.

en: Allow Applications to Set Backgrounds?
uk: Дозволити програмам встановлювати фонове зображення?

en: An application is requesting to be able to change the background image.
uk: Програмою надіслано запит щодо доступу до зміни фонового зображення.
