xdg-desktop-portal master - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Allow %s to run in the background?
ca: Voleu que %s s'executi en segon pla?

en: %s requests to be started automatically and run in the background.
ca: %s sol·licituds que s'inicien automàticament i s'executen en segon pla.

en: %s requests to run in the background.
ca: %s sol·licituds per a executar-se en segon pla.

en: The ‘run in background’ permission can be changed at any time from the application settings.
ca: El permís «executa en segon pla» es pot canviar en qualsevol moment des de configuració de l'aplicació.

en: Don't allow
ca: No ho permetis

en: Allow
ca: Permet

en: Allow %s to Use the Camera?
ca: Voleu permetre que %s utilitzi la càmera?

en: %s wants to access camera devices.
ca: %s vol accedir als dispositius de la càmera.

en: Allow app to Use the Camera?
ca: Voleu permetre que l'aplicació utilitzi la càmera?

en: An app wants to access camera devices.
ca: Una aplicació vol accedir a la càmera.

en: Desktop file id missing .desktop suffix: %s
ca: Manca l'ID del fitxer d'escriptori .desktop sufix: %s

en: Desktop file id is not valid
ca: L'ID del fitxer d'escriptori no és vàlid

en: Desktop entry given to Install() not a valid key file
ca: L'entrada d'escriptori donada a Install() no és un fitxer de clau vàlid

en: Desktop entry given to Install() must have exactly one group
ca: L'entrada d'escriptori donada a Install() ha de tenir exactament un grup

en: Token given is invalid: %s
ca: El testimoni indicat no és vàlid: %s

en: Desktop entry given to Install() not valid
ca: L'entrada d'escriptori donada a Install() no és vàlida

en: Desktop file exceeds max size (%d): %s
ca: El fitxer d'escriptori supera la mida màxima (%d): %s

en: URL given is invalid: %s
ca: L'URL indicat no és vàlid: %s

en: Invalid launcher type: %x
ca: Tipus de llançador no vàlid: %x

en: Unsupported launcher type: %x
ca: Tipus de llançador no admès: %x

en: Dynamic launcher icon failed validation
ca: Ha fallat la validació llançador d'icones dinàmic

en: RequestInstallToken() not allowed for app id %s
ca: RequestInstallToken() no està permès per a l'ID d'aplicació %s

en: Desktop file '%s' icon at unrecognized path
ca: La icona del fitxer d'escriptori «%s» al camí no reconegut

en: Desktop file '%s' icon failed to serialize
ca: La icona del fitxer d'escriptori «%s» no s'ha pogut serialitzar

en: No dynamic launcher exists with id '%s'
ca: No hi ha cap llançador dinàmic amb l'ID «%s»

en: Failed to create GDesktopAppInfo for launcher with id '%s'
ca: No s'ha pogut crear el GDesktopAppInfo per al llançador amb l'identificador «%s»

en: Deny Access
ca: Denega l'accés

en: Grant Access
ca: Permet l'accés

en: Give %s Access to Your Location?
ca: Permeteu que %s tingui accés a la vostra ubicació?

en: %s wants to use your location.
ca: %s vol saber la teva ubicació.

en: Grant Access to Your Location?
ca: Permeteu l'accés a la vostra ubicació?

en: An application wants to use your location.
ca: Una aplicació vol utilitzar la teva ubicació.

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
ca: Podeu canviar la configuració de l'accés a la ubicació sempre que vulgueu des de la configuració de la privacitat.

en: Deny
ca: Denega

en: Allow %s to Take Screenshots?
ca: Voleu permetre que %s faci captures de pantalla?

en: %s wants to be able to take screenshots at any time.
ca: %s vol poder fer captures de pantalla en qualsevol moment.

en: Allow Applications to Take Screenshots?
ca: Voleu permetre que les aplicacions facin captures de pantalla?

en: An application wants to be able to take screenshots at any time.
ca: Una aplicació vol poder fer captures de pantalla en qualsevol moment.

en: This permission can be changed at any time from the privacy settings.
ca: Aquest permís es pot canviar en qualsevol moment des de la configuració de la privacitat.

en: Requested setting not found
ca: No s'ha trobat la configuració sol·licitada

en: Device not available
ca: El dispositiu no està disponible

en: Not allowed
ca: No permès

en: Allow %s to Set Backgrounds?
ca: Voleu permetre que %s defineixi els fons?

en: %s is requesting to be able to change the background image.
ca: %s demana poder canviar la imatge de fons.

en: Allow Applications to Set Backgrounds?
ca: Voleu permetre que les aplicacions estableixin el fons?

en: An application is requesting to be able to change the background image.
ca: Una aplicació sol·licita poder canviar la imatge de fons.
