xdg-user-dirs-gtk - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
tr: Standart cilbentler ağımdaki tilge uyğunlaştırılsınmı?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
tr: Yañı bir tilde içeri imzalandıñız. Ev cilbentiñizdeki bazı standart cilbentlerniñ isimlerini bu tilge uyğunlaştırmaq içün avtomatik olaraq yañarta bilirsiñiz. Bu yañartma aşağıdaki cilbentlerni deñiştirir edi:

en: _Keep Old Names
tr: _Eski İsimlerni Qoru

en: _Update Names
tr: _İsimlerni Yañart

en: Current folder name
tr: Ağımdaki cilbent ismi

en: New folder name
tr: Yañı cilbent ismi

en: Note that existing content will not be moved.
tr: Haberiñiz olsun ki, mevcut münderice avuştırılmaycaq.

en: _Don't ask me this again
tr: Bunı maña bir daa sora_ma

en: There was an error updating the folders
tr: Cilbentlerni yañartqanda bir hata bar edi

en: Update common folders names to match current locale
tr: Umumiy cilbentlerniñ isimlerini ağımdaki tilge uyğunlaştır

en: User folders update
tr: Qullanıcı cilbentleriniñ yañartıluvı
