xdg-user-dirs-gtk - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
eo: Ĉu ĝisdatigi defaŭltajn dosierojn al aktuala lingvo?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
eo: Vi ensalutis kun nova lingvo. Vi povas aŭtomate ĝisdatigi la nomojn de kelkaj defaŭltaj dosierujoj en via hejma dosierujo por tute kongrui ĉi tiun lingvon. La ĝisdatigo ŝanĝus la sekvajn dosierujojn:

en: _Keep Old Names
eo: _Teni la malnovajn nomojn

en: _Update Names
eo: Ĝ_isdatigi la nomojn

en: Current folder name
eo: Aktuala dosieruja nomo

en: New folder name
eo: Nova dosieruja nomo

en: Note that existing content will not be moved.
eo: Noti, ke la ekzista enhavo ne estos movita.

en: _Don't ask me this again
eo: _Ne redemandi al mi tion

en: There was an error updating the folders
eo: Okazis eraro dum ĝisdatigado de la dosierujoj

en: User folders update
eo: Ĝisdatigo de uzantaj dosierujoj

en: Update common folders names to match current locale
eo: Ĝisdatigi komunajn dosierujnomojn por tute kongrui aktualan lokan lingvon
