xdg-user-dirs-gtk - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
et: Kas standardkataloogide nimed nimetada praeguse keele järgi?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
et: Logisid sisse kasutades uut keelt. Mõnede kodukaustas asuvate standardkataloogide nimed saab automaatselt muuta eestikeelseteks. Ümbernimetamine muudab järgnevaid katalooge:

en: _Keep Old Names
et: _Säilita vanad nimed

en: _Update Names
et: _Uuenda nimed

en: Current folder name
et: Kausta praegune nimi

en: New folder name
et: Kausta uus nimi

en: Note that existing content will not be moved.
et: Olemasolevaid faile ei liigutata.

en: _Don't ask me this again
et: _Enam ei küsita

en: There was an error updating the folders
et: Kataloogide nimede muutmisel esines viga

en: Update common folders names to match current locale
et: Standardkaustade nimede uuendamine, et need sobiksid valitud keelega

en: User folders update
et: Kasutaja kataloogide uuendamine
