xdg-user-dirs-gtk - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
fi: Päivitä vakiokansiot nykyiselle kielelle?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
fi: Olet kirjautunut sisään uudella kielellä. Kotikansion sisältämien vakiokansioiden nimet on mahdollista päivittää uudelle kielelle automaattisesti. Päivitys koskisi seuraavia kansioita:

en: _Keep Old Names
fi: Pidä _vanhat nimet

en: _Update Names
fi: _Päivitä nimet

en: Current folder name
fi: Nykyinen kansion nimi

en: New folder name
fi: Uusi kansion nimi

en: Note that existing content will not be moved.
fi: Huomaa, että aiempaa sisältöä ei siirretä.

en: _Don't ask me this again
fi: Älä kysy tätä uu_destaan

en: There was an error updating the folders
fi: Kansioita päivitettäessä tapahtui virhe

en: Update common folders names to match current locale
fi: Päivitä vakiokansioiden nimet nykyisten kieliasetusten perusteella

en: User folders update
fi: Vakiokansioiden päivitys
