xdg-user-dirs-gtk master - en to fur translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
fur: Inzornâ lis cartelis standard ae lenghe atuâl?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
fur: Tu sês jentrât doprant une gnove lenghe. Tu puedis inzornâ in automatic i nons di cualchi cartele standard inte tô cartele cjase in base a cheste lenghe. L'inzornament al cambiarà lis cartelis chi daurman:

en: _Keep Old Names
fur: _Ten Nons Vecjos

en: _Update Names
fur: _Inzorne Nons

en: Current folder name
fur: Non cartele atuâl

en: New folder name
fur: Gnûf non cartele

en: Note that existing content will not be moved.
fur: Viôt che i contignûts esistents no vignaran spostâts.

en: _Don't ask me this again
fur: No stâ _domandâmal plui

en: There was an error updating the folders
fur: Si è presentât un erôr tal inzornâ lis cartelis

en: User folders update
fur: Inzornament cartelis utent

en: Update common folders names to match current locale
fur: Inzorne i nons des cartelis ordenaris in base ae lenghe in ûs
