xdg-user-dirs-gtk master - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
kk: Қалыпты бумаларды ағымдағы тілге сәйкес қылу керек пе?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
kk: Сіз жүйеге жаңа тілмен кірдіңіз. Үй бумаңыздағы қалыпты бумалар атауларын осы тілге сәйкес келетіндей етіп жаңарта аласыз. Бұл жаңарту келесі бумалар үшін іске асырылады:

en: _Keep Old Names
kk: _Ескі атауларын сақтау

en: _Update Names
kk: А_тауларды жаңарту

en: Current folder name
kk: Буманың ағымдағы атауы

en: New folder name
kk: Буманың жаңа атауы

en: Note that existing content will not be moved.
kk: Бумалардың ағымдағы құрамасы сақталады.

en: _Don't ask me this again
kk: Бұ_ны келесіде менен сұрамау

en: There was an error updating the folders
kk: Бумаларды жаңарту кезінде қате орын алды

en: Update common folders names to match current locale
kk: Ағымдағы тілге сәйкес келуі үшін қалыпты бумалар атауларын жаңарту

en: User folders update
kk: Пайдаланушы бумаларын жаңарту
