xdg-user-dirs-gtk master - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
ku: Peldankên standard bi zimanê vê gavê werin rojanekirin?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
ku: Bi zimanekî nû têketî. Dikarî navên çend peldankên standard yên di peldanka mal a te de rojane bikî da ku lihevhatina bi vî zimanî re hebe. Eger rojanke bikî, navê van peldankan dê were guherandin:

en: _Keep Old Names
ku: Navên kevin bi_parêze

en: _Update Names
ku: Navan _rojane bike

en: Current folder name
ku: Navên vê gavê yên peldankan

en: New folder name
ku: Navê nû yê peldankê

en: Note that existing content will not be moved.
ku: Nîse: Naveroka heyî dê neyê guhestin.

en: _Don't ask me this again
ku: Careke din ji min re ne_pirse.

en: There was an error updating the folders
ku: Di rojanekirina peldankan de çewtiyek derket holê

en: Update common folders names to match current locale
ku: Navên peldankên zêde bikaranî rojane bike da ku lihevhatina bi localeya heyî re hebe.

en: User folders update
ku: Rojanekirina peldankên bikarhênerê/î
