xdg-user-dirs-gtk - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
lt: Pakeisti standartinius aplankus į esamą kalbą?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
lt: Prisijungėte nustatę naują kalbą. Galite automatiškai išversti kai kurių standartinių aplankų vardus namų aplanke į šią kalbą. Atnaujinimas pervadintų šiuos aplankus:

en: _Keep Old Names
lt: Palikti _senus vardus

en: _Update Names
lt: _Pervadinti

en: Current folder name
lt: Dabartinis aplanko vardas

en: New folder name
lt: Naujas aplanko vardas

en: Note that existing content will not be moved.
lt: Esamas turinys nebus perkeltas.

en: _Don't ask me this again
lt: _Daugiau nebeklausti

en: There was an error updating the folders
lt: Pervadinant aplankus įvyko klaida

en: Update common folders names to match current locale
lt: Atnaujinti standartinių aplankų vardus pagal nustatytą lokalę

en: User folders update
lt: Naudotojo aplankų atnaujinimas
