xdg-user-dirs-gtk - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
ms: Kemaskini folder piawai ke bahasa semasa?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
ms: Anda telah daftar in dengan bahasa baru. Beberapa folder piawai boleh diubah secara automatik ke bahasa baru ini. Kemaskini itu akan mengubah nama folder berikut:

en: _Keep Old Names
ms: _Kekalkan Nama Lama

en: _Update Names
ms: _Kemaskini Nama

en: Current folder name
ms: Nama folder semasa

en: New folder name
ms: Nama folder baru

en: Note that existing content will not be moved.
ms: Kandungan sedia ada tidak akan dialihkan.

en: _Don't ask me this again
ms: _Jangan tanya saya lagi

en: There was an error updating the folders
ms: Terdapat ralat semasa mengemaskini folder

en: User folders update
ms: Kemaskini folder pengguna

en: Update common folders names to match current locale
ms: Kemaskini nama folder umum mengikut lokal semasa yang sepadan
