xdg-user-dirs-gtk 0.3 - en to nb translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
nb: Oppdater standardmapper til dette språket?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
nb: Du har logget inn med et nytt språk. Du kan oppdatere navnet på noen standardmapper i din hjemmekatalogen til det nye språket. Oppdateringen vil endre følgende mapper:

en: _Keep Old Names
nb: _Behold de gamle navnene

en: _Update Names
nb: _Oppdater navn

en: Current folder name
nb: Nåværende mappenavn

en: New folder name
nb: Nytt mappenavn

en: Note that existing content will not be moved.
nb: Merk at eksisterende innhold ikke vil flyttes.

en: _Don't ask me this again
nb: I_kke spør om dette igjen

en: There was an error updating the folders
nb: Det oppsto en feil under oppdatering av mappene

en: Update common folders names to match current locale
nb: Oppdater navn på vanlige mapper til aktivt språk

en: User folders update
nb: Oppdatering av brukermapper
