xdg-user-dirs-gtk - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
nl: Standaardmappen aanpassen aan huidige taal?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
nl: U bent aangemeld in een andere taal. U kunt de namen van een aantal standaardmappen in uw persoonlijke map automatisch aanpassen aan de nieuwe taal. De volgende mappen zullen dan worden aangepast:

en: _Keep Old Names
nl: _Oude namen behouden

en: _Update Names
nl: _Namen aanpassen

en: Current folder name
nl: Huidige mapnaam

en: New folder name
nl: Nieuwe mapnaam

en: Note that existing content will not be moved.
nl: Let op: de inhoud van de bestaande mappen wordt niet verplaatst.

en: _Don't ask me this again
nl: _Deze vraag niet meer stellen

en: There was an error updating the folders
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanpassen van de mappen

en: Update common folders names to match current locale
nl: Namen van standaardmappen aanpassen aan de huidige taalinstelling

en: User folders update
nl: Gebruikersmappen aanpassen
