xdg-user-dirs-gtk 0.3 - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: You have logged in in a new language. Do you want to update the standard folders in your home folder to the new language?
nb: Du har logget inn med et nytt språk. Vil du oppdatere standardmappene i hjemmekatalogen til det nye språket?

en: The update would change the following folders:
nb: Oppdateringen vil endre følgende mapper:

en: Keep old folders
nb: Behold de gamle mappene

en: Update names
nb: Oppdater navn

en: Current folder
nb: Nåværende mappe

en: New folder
nb: Ny mappe

en: Don't ask me this again
nb: Ikke spør om dette igjen

en: There was an error updating the folders
nb: Det oppsto en feil under oppdatering av mappene
