xdg-user-dirs-gtk - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
pl: Zaktualizować standardowe katalogi do bieżącego języka?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
pl: Zalogowano w nowym języku. Można automatycznie zaktualizować nazwy niektórych standardowych katalogów w katalogu domowym, aby dopasować je do nowego języka. Aktualizacji podlegałyby następujące katalogi:

en: _Keep Old Names
pl: Z_achowaj poprzednie nazwy

en: _Update Names
pl: _Zaktualizuj nazwy

en: Current folder name
pl: Bieżąca nazwa katalogu

en: New folder name
pl: Nowa nazwa katalogu

en: Note that existing content will not be moved.
pl: Obecna zawartość nie zostanie przeniesiona.

en: _Don't ask me this again
pl: _Bez pytania ponownie

en: There was an error updating the folders
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizowania katalogów

en: User folders update
pl: Aktualizacja katalogów użytkownika

en: Update common folders names to match current locale
pl: Aktualizowanie nazw katalogów do bieżących ustawień językowych
