xdg-user-dirs-gtk - en to si translation catalogue (8 entries)

en: _Keep Old Names
si: පැරණි නම් තබාගන්න (_K)

en: _Update Names
si: නම් යාවත්කාලීන කරන්න (_U)

en: Current folder name
si: වත්මන් බහාලුමේ නම

en: New folder name
si: නව බහාලුමේ නම

en: Note that existing content will not be moved.
si: දැනටමත් පවතින අන්තර්ගතය නොගෙන යන බව මතක තබාගන්න.

en: _Don't ask me this again
si: මගෙන් නැවත නොවිමසන්න (_D)

en: There was an error updating the folders
si: බහාලුම් යාවත්කාලීන කිරීමේදී දෝෂයක් හට ගැනුණි

en: User folders update
si: පරිශීලක බහාලුම් යාවත්කාලීනය
