xdg-user-dirs-gtk - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Update standard folders to current language?
sk: Aktualizovať štandardné priečinky pre súčasný jazyk?

en: You have logged in in a new language. You can automatically update the names of some standard folders in your home folder to match this language. The update would change the following folders:
sk: Prihlásili ste sa v novom jazyku. Môžete automaticky aktualizovať názvy niektorých štandardných priečinkov vo vašom domovskom priečinku, aby sa zhodovali s týmto jazykom. Aktualizácia zmení nasledovné priečinky:

en: _Keep Old Names
sk: Ponechať _staré názvy

en: _Update Names
sk: _Aktualizovať názvy

en: Current folder name
sk: Súčasný názov priečinka

en: New folder name
sk: Nový názov priečinka

en: Note that existing content will not be moved.
sk: Poznámka: Existujúci obsah nebude premiestnený.

en: _Don't ask me this again
sk: Túto otázku viac _nezobrazovať

en: There was an error updating the folders
sk: Pri aktualizácii priečinkov nastala chyba

en: Update common folders names to match current locale
sk: Aktualizovať názvy bežných priečinkov, aby sa zhodovali so súčasným jazykom

en: User folders update
sk: Aktualizácia používateľských priečinkov
