xdg-user-dirs-0.12 - en to an translation catalogue (28 entries)

en: Applications
an: Aplicacions

en: applications
an: aplicacions

en: Desktop
an: Escritorio

en: desktop
an: escritorio

en: Documents
an: Documentos

en: documents
an: documentos

en: Download
an: Descarga

en: download
an: descarga

en: Downloads
an: Descargas

en: downloads
an: descargas

en: Movies
an: Peliclas

en: movies
an: peliclas

en: Music
an: Mosica

en: music
an: mosica

en: Photos
an: Retratos

en: photos
an: retratos

en: Pictures
an: Imachens

en: pictures
an: imachens

en: Projects
an: Proyectos

en: projects
an: proyectos

en: Public
an: Publico

en: public
an: publico

en: Share
an: Compartiu

en: share
an: compartiu

en: Templates
an: Plantillas

en: templates
an: plantillas

en: Videos
an: Vidios

en: videos
an: vidios
