xdg-user-dirs 0.14 - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Applications
be: Праграмы

en: applications
be: праграмы

en: Desktop
be: Стол

en: desktop
be: стол

en: Documents
be: Дакументы

en: documents
be: дакументы

en: Download
be: Сцягнутыя файлы

en: download
be: сцягнутыя файлы

en: Downloads
be: Сцягнутыя файлы

en: downloads
be: сцягнутыя файлы

en: Movies
be: Фільмы

en: movies
be: фільмы

en: Music
be: Музыка

en: music
be: музыка

en: Photos
be: Фатаграфіі

en: photos
be: фатаграфіі

en: Pictures
be: Малюнкі

en: pictures
be: малюнкі

en: Projects
be: Праекты

en: projects
be: праекты

en: Public
be: Публічныя файлы

en: public
be: публічныя файлы

en: Share
be: Супольныя файлы

en: share
be: супольныя файлы

en: Templates
be: Шаблоны

en: templates
be: шаблоны

en: Videos
be: Відэа

en: videos
be: відэа
