xdg-user-dirs - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Applications
pl: Aplikacyi

en: applications
pl: aplikacyi

en: Desktop
pl: Stoł

en: desktop
pl: stoł

en: Documents
pl: Dakumenty

en: documents
pl: dakumenty

en: Download
pl: Zahruzka

en: download
pl: zahruzka

en: Movies
pl: Filmy

en: movies
pl: filmy

en: Music
pl: Muzyka

en: music
pl: muzyka

en: Photos
pl: Fotazdymki

en: photos
pl: fotazdymki

en: Pictures
pl: Malunki

en: pictures
pl: malunki

en: Projects
pl: Prajekty

en: projects
pl: prajekty

en: Public
pl: Publičnaje

en: public
pl: publičnaje

en: Share
pl: Supolnaje

en: share
pl: supolnaje

en: Templates
pl: Šablony

en: templates
pl: šablony

en: Videos
pl: Videa

en: videos
pl: videa
