xdg-user-dirs 0.11-pre1 - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Applications
bg: Програми

en: applications
bg: програми

en: Desktop
bg: Плот

en: desktop
bg: плот

en: Documents
bg: Документи

en: documents
bg: документи

en: Download
bg: Свалени

en: download
bg: свалени

en: Downloads
bg: Свалени

en: downloads
bg: свалени

en: Movies
bg: Филми

en: movies
bg: филми

en: Music
bg: Музика

en: music
bg: музика

en: Photos
bg: Снимки

en: photos
bg: снимки

en: Pictures
bg: Изображения

en: pictures
bg: изображения

en: Projects
bg: Проекти

en: projects
bg: проекти

en: Public
bg: Публични

en: public
bg: публични

en: Share
bg: Споделени

en: share
bg: споделени

en: Templates
bg: Шаблони

en: templates
bg: шаблони

en: Videos
bg: Видео

en: videos
bg: видео
